Купувам гарсоњера

ЦЕНА: 30000 €

Купувам гарсоњера


Барам гарсоњера за купување во централно градско подрачје на Скопје, околина на МВР или Огњен Прица. Пожелно да е новоградба или реновирана, со одделна спална соба до 4ти кат, лифт и централно парно греење.Град:
Скопје
Телефон:
072210653
Објавен на:
05.11.2019

ЦЕНА: 30000 €

Карактеристики:

Контакт

Град:
Скопје
Телефон:
072210653
Објавен на:
05.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка