Soba vo Nov stan

ЦЕНА: 1 мкд

Soba vo Nov stan


Soba za izdavanje vo Kozle vo nov stan 12 m2 so edinecen krevet , nov mebel, klima so opticki internet i 3max po promotivna cena, tel za Kontakt 070 894 - 078 ; 02 3086 358Град:
Skopje
Телефон:
077 889 069 ; 02 3086 358
Објавен на:
23.08.2020

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Blaze Serafimov
Град:
Skopje
Телефон:
077 889 069 ; 02 3086 358
Објавен на:
23.08.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка