Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Soba vo Nov stan

Soba za izdavanje vo Kozle vo nov stan 12 m2 so edinecen krevet , nov mebel, klima so opticki internet i 3max po promotivna cena, tel za Kontakt 070 894 - 078 ; 02 3086 358

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.08.2020
Soba za Izdavanje vo Kozle 10 m2

Se izdava soba vo Kozle vo nov stan na 2 ri kat kompletno namestena so 3max tv i opticki internet .

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2017
Se izdava nov stan galerija vo Kozle

Se izdava nov stan galerija vo Kozle ,2 ri sprat, cena po dogovor,
za poveke info javet ese na 077 889 069 ; 02 3086 358
sliki na youtube : http://youtu.be/dYE1X8Rq990

Цена:1 €

Скопје
90 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 05.12.2013
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка