Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Охрид- издавам студија во центарот на градот

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се...

Цена:450 ден.

   

Објавен на: 13.07.2021
Apartmani, sobi, studio - Smestuvanje Elesec

Apartmanite se locirani vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metri oddaleceni od plazata.
Se naogjame vo blizina na plazite: Lagadin(1.8km),Orevche(4.2km), Gradishte(5km),Trpejca(10km).

Ras...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.07.2021
Ohrid apartments lake view - ohrid apartmani pogled na ezero

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient so POGLED i panorama na celiot grad i ezeroto.
Objektot e vo elitniot del na stariot grad vo blizina na poznatite pla...

Цена:60 €

   

Објавен на: 22.06.2021
Brži Krediti Za Sve Pojedince

Nudimo pozajmice za pravna i fizicka lica. Pozajmice od 2.000 EURA do 50.000.000 s kamatnom stopom od 2% . EURA, Za vece pozajmice obavezan zalog. kontaktirajte E-mail: ginarinehart911@gmail.com
V...

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 21.06.2021
Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija

Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija bez ikakvih problema od 0 do 300 mjeseci od 2.000 euro za 60.000.000 eura na kamata od 2%.
Me Kontaktirati podaci: E-mail: ginarinehart911@gmail.com
Viber ...

Цена:100.000 €

   

Објавен на: 16.06.2021
Ponuda kredita od 1.000 do 5.000.000 eura

Financijske brige? Nudimo usluge kreditiranja kao što su; * Osobni zajmovi * poslovni krediti * hipoteka * studentski krediti * auto krediti i mnogo više e-mail: ginarinehart911@gmail...

Цена:100.000 €

   

Објавен на: 10.06.2021
ZA DEVOJKI DO 34 GOD

SE IZNAJMUVA SOBA ISKLUCIVO ZA VRABOTENA DEVOJKA DO 34 GOD

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 05.06.2021
ZA VRABOTENA DEVOJKA

ZA VRABOTENA DEVOJKA DO 33 GOD DA E SKROMNA PEDANTNA....

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 28.05.2021
Mend Broken Relationship/I need a Divorce spell in Port-Gentil,Sirte,Oran,Madrid,Odness,Berlin,Victoria

Mend Broken Relationship/I need a Divorce spell in Port-Gentil,Sirte,Oran,Madrid,Odness,Berlin,Victoria,Virginia,Nairobi,jerash,Brno,Mbabane,Kitwe,Francistown,Lusaka,Stockholm,Oslo,Maseru,Dire Dawa...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 22.04.2021
Smestuvanje vo Ohrid

Iznajmuvam studio apartman vo Ohrid za vikendi,turisti,praznici i sl.Studioto se iznajmuva vo tek na cela godina.Opremeno so bracen lezaj za dve lica edinecen lezaj,kujna,kupatilo,garderober.Intern...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.04.2021
Penis enlargement pills/creams for sale in Zimbabwe,Harare,Gweru,

Penis enlargement pills/creams for sale in Zimbabwe,Harare,Gweru,Bulawayo,Mutare.Penis enlargement Clinic Soweto. Men’s Clinic offers powders, pills & creams products to increase you...

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 09.04.2021

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 16.03.2021
Nov Apartman Ohrid Pogled na ezero-New Accommodation Ohrid Lake view

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient so POGLED i panorama na celiot grad i ezeroto.
Objektot e vo elitniot del na stariot grad vo blizina na poznatite pla...

Цена:70 €

   

Објавен на: 21.12.2020
понуда за заем


Здраво госпоѓо и господине, ние сме индивидуалци кои нудат заем на секој што има потреба од заем за да реши друг проблем. Ние нудиме од 2.000 до 10.000.000 € со каматна стапка од 3%. За пове...

Цена:100.000.000 €

   

Објавен на: 27.11.2020
Понуда за заем помеѓу физичко лице

Здраво, ние сме приватни лица кои нудат меѓународни заеми. Со капитал со кој можат да се доделат краткорочни и долгорочни заеми меѓу приватни лица во износ од 5.000 до 50.000.000 евра на сите серио...

Цена:10.000.000 €

   

Објавен на: 06.11.2020
Se prodava detska soba

Krevet 200 x 150
Plakar 160(2 x 80) x 210
Komoda so fioki 90 x 70
Biro so ogledalo 140 x 170

Цена:300 €

   

Објавен на: 14.10.2020
• Уживајте во средените соби со прекрасен планински поглед, евтино сместување во АРС Ноќевалиште

Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија ... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот пог...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 09.10.2020
BARAM DVOSOBEN STAN ZA ZIVEENJE DO 100EVRA MESECNO.

Kontakt email: popovskaelena3130@gmail.com

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 08.10.2020
Apartman Skopje Centar

Luksuzen apartman za kratok prestoj vo Skopje, Centar, plostad Makedonija.
Cena za nokjevanje : 1500 mkd
Kontakt : 071 81 77 81

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 26.09.2020
real magic spells, +27789571548 voodoo magic, magic spell, revenge spells Connecticut, Delaware, Florida, Georgia

Psychic KALIMALI +27789571548 is a renowned psychic/spiritual healer who has helped people from all over the world from different race and nationality. Are you feeling that everything is difficult ...

Цена:123 ден.

   

Објавен на: 18.09.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка