Охрид- издавам студија во центарот на градот

ЦЕНА: 450 мкд

Охрид- издавам студија во центарот на градот


Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот, 5 минути пешки до плоштадот, 10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 450 денари по особа! Ве очекуваме!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070536119Град:
Охрид
Телефон:
070536119
Објавен на:
13.07.2021

ЦЕНА: 450 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
GORAN ALEKSOV
Град:
Охрид
Телефон:
070536119
Објавен на:
13.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка