Apartmani, sobi, studio - Smestuvanje Elesec

ЦЕНА: По договор

Apartmani, sobi, studio - Smestuvanje Elesec


Apartmanite se locirani vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metri oddaleceni od plazata.
Se naogjame vo blizina na plazite: Lagadin(1.8km),Orevche(4.2km), Gradishte(5km),Trpejca(10km).

Raspolagame so 5 apartmani.
Apartman 1: dve sobi, kujna, kupatilo.
Apartman 2: tri sobi, tri terasi, dve kupatila, kujna.
Apartman 3: dve sobi, edna terasa, kujna i kupatilo.
Apartman 4: dve sobi, kujna, kupatilo.
Apartman 5: dve sobi, kujna, kupatilo.

-WIFI
-TV
-Parking


Apartmanite raspolagaat so dobro sreden dvor(300 kvadrati), kade ke mozete da se odmorite i relaksirate vo prijatna sredina, so prekrasen pogled na ezero.


Za podetalni informacii i rezervacii javete se na:071 243 025

Facebook:Apartmani Slavica - Elesec
link:https://www.facebook.com/apartmani20/

Ve ocekuvame!!!Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
071 243 025
Објавен на:
05.07.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Slavica
Град:
Ohrid
Телефон:
071 243 025
Објавен на:
05.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка