Stan za kratok i podolg prestoj vo Centar

ЦЕНА: 1200 мкд

Stan za kratok i podolg prestoj vo Centar


Се изнајмува модерен и удобен стан во строг Центар на 900 м од Плоштад,спроти Тутунски Комбинат.
Станот се наоѓа во нова зграда и е комплетно опремен има: паркинг,греење , клима уред, ТВ,интернет,опремена кујна ,машина за перење,хигиенски прибор.. Адреса- 11 Октомври 52 А
Цена за краток престој (4 часа)-1200 денари
Цена за ноќевање :1500 денари
За повќе информации контакт -071338526Име:
Град:
Скопје
Телефон:
071338526
Објавен на:
10.11.2022

ЦЕНА: 1200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Мила
Град:
Скопје
Телефон:
071338526
Објавен на:
10.11.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка