Издавам соби

ЦЕНА: 4000 мкд

Издавам соби


Издавам наместени соби во населба Влае, на мирна локација со ТВ и интернет. За вработени или градежни работници.
Тел за контакт: 078224833Град:
skopje
Телефон:
075689152
Објавен на:
08.03.2022

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
mirjana spirkovska
Град:
skopje
Телефон:
075689152
Објавен на:
08.03.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка