Ars Square Apartments

ЦЕНА: По договор

Ars Square Apartments


Ars Square Apartments се наоѓа на Ул. Никола Вапцаров бр. 7,Скопје
Во центарот на градот на само 300 метри од Камениот Мост Македонија.
Располага со два нови, современо уредени апартмани.
Секој од нив се опремени со приватно WC и туш бања, Еркондишан, ТВ - кабелска, фрижидер и WI-FI.Град:
Скопје
Телефон:
071 816518
Објавен на:
10.03.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
ARS-NOKEVALISTE НОЌЕВАЛИШТЕ и СОБИ за ДНЕВЕН ОДМОР ARS-HOSTEL
Град:
Скопје
Телефон:
071 816518
Објавен на:
10.03.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка