Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen Win10 Pro

Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen, Intel i7-6500U AMD Radeon R5 M335 4GB, 8GB RAM, 128GB SSD+1TB HDD, Win 10 Pro (Licensiran), Webcam

Telefon: 070 350 007

Цена:30.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.04.2021
Продавам XPS 13 9365 2-in-1

Продавам 2 години користен Dell XPS 2-in-1 9365 133 TouchScreen Laptop Intel Core i7 16GB Memory 256GB SSD Silver со нова батерија.

Со него бесплатно ќе добиете и USB3.0 Superspeed 4 Ports Hub h...

Цена:49.999 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2019
Lenovo ideapad 330 15ich kako nov

Sovrsheno odrzhan. Odlichen za rabota i gaming.


MODEL: IdeaPad 330-15ICH 81FK

Цена:530 €

Скопје
 

Објавен на: 25.10.2021
Se prodava

Siemens fujitsu raboti samo na polnac

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.05.2021
Asus ROG Zephyrus G14

Продавам Asus ROG Zephyris G14 купен од Сетек на 24.07.2020 со 2 години интернационална гаранција.

Конфигурација:
- CPU: AMD Ryzen™ 7 4800HS Processor 2.9 GHz

Цена:1.400 €

Скопје
 

Објавен на: 22.02.2021
Продавам Inspiron 5537 i7 4500U 8GB

Продавам користен Inspiron 5537 i7 4500U 8GB. Во одлична состојба е (сеуште го користам за работа).

System information:
-- Dell Inspiron 15R - 5537 Windows 10

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2019
Prodavam gejmerski laptop

Seprodava laptop Predator Helios 300 hitno

Цена:45.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 11.10.2018
Lenovo Y50 70

Lenovo Y50 70

Processor
Intel® Core™ i7-4720HQ Processor 2.60GHz

Цена:720 €

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2016
IBM THINKPAD X60

Prodavam IBM THINKPAD X60. INTEL CPU 1.66 / 2GB RAM / 80GB HDD / baterija 2h. Cena 8.000den

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2016
Продавам XBOX 360 Limited Edition (Resident Evil 5)

XBOX'от е хакнат, што значи може да се симнуваат игри (Ако незнаете како се прави тоа јас ќе ве научам од кога ке го подигнете)
-XBOX'от е во перфектна состојба, прекрасно сочуван
-Има ...

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2015
Компензација за лаптоп

Нудиме компензација за лаптоп, било која марка, било каков само да функционира како што треба и да има солидни перформанси. Може и користен. За возврат нудиме бесплатна реклама на сајт во рок на пр...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2015
Asus u32u Notebook

Se prodava ASUS U32U Notebook.Ultra lesen i tenok.
kako nov so garancija.Kupen vo AMC, bez grebnatinka.
Godina dena koristen, ušte godina dena ima garancija.

Цена:13.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2015
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L305 D

TOSHIBA SATELLITE L305 D PROCESOR AMD 2.2 DUAL CORE RAM2GB HDD250GB WINDOWS 7 ULTIMATE MNOGU MALKU KORISTEN

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2015
instaliranje na linux, windows xp,vista,7ca,8ca,programi i igri po naracka i dr

CISTENJE OD SITE VIDOVI VIRUSI I MALVERI TROJANCI I TN,FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca 8CA I LINUX)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2015
APPLE ,INSTALIRANJE NA WINDOWS 7 NA MAC

INSTALIRANJE NA APPLE (MAC) WINDOWS KAKO POSEBEN OPERATIVEN SISTEM SAMO PRI STARTIRANJE NA LAPTOPOT ILI KOMPJUTEROT BIRATE SO STO KE RABOTITE DALI SO WINDOWS ILI SO MAC DEJAN 078 443162

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2015
se prodava

ACER lap top 10" malku koristen

Цена:300.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.06.2015
prodaam laptop

FUJITSU - SIMENS AMD TURION X2 2.1 GH RAM 3GB HARD DISK 320 GB
15 'EKRAN LED - HD

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2015
WTS: iPhone 6, 6 Plus / Galaxy S6 & S6 Edge / Xperia Z4 /BB Passport , PS4|HTC One M9


Brand New Unlocked Original Apple iphone 6 16gb, 64gb and 128GB , White , Black, Silver and Gold

Whatsapp CHAT or Call : 00254773036008

Цена:300 €

Дојран
 

Објавен на: 29.04.2015
SERVIS LAPTOP SERVISIRANJE NA LAPTOPI СЕРВИС ЛАПТОП

СЕРВИС ЛАПТОП
СЕРВИСИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ НА ЛАПТОПИ

SERVIS LAPTOP

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.04.2015
Acer Aspire One zg-5

raboti perfektno
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:5.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 01.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка