*Запечатен MSI GF63 Thin i5 GTX 1650 MaxQ 8GB 256GB за игри лаптоп 15,6" FHD дисплеј

ЦЕНА: 400 €

*Запечатен MSI GF63 Thin i5 GTX 1650 MaxQ 8GB 256GB за игри лаптоп 15,6" FHD дисплеј


ОВА СЕ НОВИ ЛАПТОПИ ЗА ГЕМИНГ MSI!

МОДЕЛОТ Е GF63 THIN 10SCXR

ТИЕ СЕ НОВИ ЗАТВРШЕНИ ЕДИНИЦИ.

СПЕКСИТЕ СЕ СЛЕДНИ

ПРОЦЕСОР I5-10300H

8 GB RAM

256 GB SSD

GEFORCE RTX 1650 MAXQ


Било какви прашања слободно прашајте.
заинтересираниот купувач треба да контактира на Whatsapp: +1 (430) 895-7715
Е-пошта: verizonmarketingltd@gmail.comИме:
Град:
Bitola
Телефон:
075276499
Објавен на:
28.01.2022

ЦЕНА: 400 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mark Vincent
Град:
Bitola
Телефон:
075276499
Објавен на:
28.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка