Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Acer Aspire One AOA150

prodavam perfekten laptop donesen od danska nov malku koristen so pojacen ram memorija 1.5 gb laptopot e staklo cuvan za meraklii

Цена:100 €

   

Објавен на: 27.11.2015
Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15.4-инчен W / ретината Покажи.

Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15.4-инчен W / ретината Покажи.

Упатство за користење:

Цена:900 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Кредит предложение денег между частности серьезный и надежный


Я предлагаю короткие, средние и долгосрочные кредиты в сотрудничестве с
мой адвокат и доступным срок погашения.
Я банкир континентального банка Мы игнорировать выход на пенсию

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 25.11.2015
Laptop za delovi MSI CR500

Laptopot e funkcionalen, osven tastaturata

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 15.11.2015
dell laptop

se prodava DELL Laptop skoro nov DELL INSPIRON 3537 i7-4500U 8GB DDR3 1TB HDD AMD HD 8850M 2GB.

Цена:500 €

   

Објавен на: 31.10.2015
prodavam nov lap top za 11.000 den

HP so 4 ram intel inside od tehnomarket kupen pred eden mesec za 16000 so windows 8

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 27.09.2015
MAC,APPLE INSTALIRANJE NA WINDOWS KAKO VTOR OS

dual boot instalacija na windows na MAC(apple) kako vtor ili prv operativen sistem sami odlucuvate dali ke uklucite mac ili windows pri podiganje na kompjuterot
tel 078 443162 dejan

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.09.2015
Prodavam hp Compaq 6715b

Poloven laptop za delovi so dve originalni baterii.Isto taka i tastatura i maus dva broja.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 11.09.2015
лаптоп HP 655


Продавам лаптоп HP 655 во одлична состојба.. +Торбица. Заинтересирани можат да ми пишат во инбокс. :)
Processor: AMD E1-1200 APU with Radeon (tm) HD Graphics 1.40 GHz
RAM: 2.00 GB

Цена:170 €

   

Објавен на: 27.08.2015
Продавам XBOX 360 Limited Edition (Resident Evil 5)

XBOX'от е хакнат, што значи може да се симнуваат игри (Ако незнаете како се прави тоа јас ќе ве научам од кога ке го подигнете)
-XBOX'от е во перфектна состојба, прекрасно сочуван
-Има ...

Цена:300 €

   

Објавен на: 17.08.2015
Компензација за лаптоп

Нудиме компензација за лаптоп, било која марка, било каков само да функционира како што треба и да има солидни перформанси. Може и користен. За возврат нудиме бесплатна реклама на сајт во рок на пр...

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.08.2015
Asus u32u Notebook

Se prodava ASUS U32U Notebook.Ultra lesen i tenok.
kako nov so garancija.Kupen vo AMC, bez grebnatinka.
Godina dena koristen, ušte godina dena ima garancija.

Цена:13.500 ден.

   

Објавен на: 07.07.2015
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L305 D

TOSHIBA SATELLITE L305 D PROCESOR AMD 2.2 DUAL CORE RAM2GB HDD250GB WINDOWS 7 ULTIMATE MNOGU MALKU KORISTEN

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 25.06.2015
instaliranje na linux, windows xp,vista,7ca,8ca,programi i igri po naracka i dr

CISTENJE OD SITE VIDOVI VIRUSI I MALVERI TROJANCI I TN,FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca 8CA I LINUX)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.06.2015
APPLE ,INSTALIRANJE NA WINDOWS 7 NA MAC

INSTALIRANJE NA APPLE (MAC) WINDOWS KAKO POSEBEN OPERATIVEN SISTEM SAMO PRI STARTIRANJE NA LAPTOPOT ILI KOMPJUTEROT BIRATE SO STO KE RABOTITE DALI SO WINDOWS ILI SO MAC DEJAN 078 443162

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.06.2015
se prodava

ACER lap top 10" malku koristen

Цена:300.000 ден.

   

Објавен на: 06.06.2015
prodaam laptop

FUJITSU - SIMENS AMD TURION X2 2.1 GH RAM 3GB HARD DISK 320 GB
15 'EKRAN LED - HD

Цена:120 €

   

Објавен на: 03.06.2015
WTS: iPhone 6, 6 Plus / Galaxy S6 & S6 Edge / Xperia Z4 /BB Passport , PS4|HTC One M9


Brand New Unlocked Original Apple iphone 6 16gb, 64gb and 128GB , White , Black, Silver and Gold

Whatsapp CHAT or Call : 00254773036008

Цена:300 €

   

Објавен на: 29.04.2015
SERVIS LAPTOP SERVISIRANJE NA LAPTOPI СЕРВИС ЛАПТОП

СЕРВИС ЛАПТОП
СЕРВИСИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ НА ЛАПТОПИ

SERVIS LAPTOP

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.04.2015
Acer Aspire One zg-5

raboti perfektno
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 01.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка