Компензација за лаптоп

ЦЕНА: По договор

Компензација за лаптоп


Нудиме компензација за лаптоп, било која марка, било каков само да функционира како што треба и да има солидни перформанси. Може и користен. За возврат нудиме бесплатна реклама на сајт во рок на прикажување од 6 - 12 месеци, во зависност од состојбата на лаптопот. Сите кои имате што да понудите, повелете контакт - contact@livada.mk.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078299784
Објавен на:
04.08.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Телефон:
078299784
Објавен на:
04.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка