Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam laptop acer

acer 4GB RAM,320HDD,1.7GHZ,intel inside,1 godina star vo odlicna sostojba itno e... nema samo polnac

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 18.01.2014
Laptop Fujitsu AH532 1god garancija

15.6 inch laptop (black) Intel Core i3-2328M 2.20GHz 2.20GHz, 4GB RAM DDR3 1600 MHz , 500GB HDD S.M.A.R.T.SATA, Intel HD graphics 3000(up to 1695 MB) , HD webcam, Bluetooth v4.0, 802.11b/g/n WLAN, ...

Цена:18.500 ден.

   

Објавен на: 16.01.2014
Prodavam lap top

HP Compaq 6720s poloven


Processor: Intel Core 2 Duo Processor T5470 1.60GHz , 2MB L2 cache, 800MHz FSB

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 13.01.2014
15.4

Prodavam 15.4" ekran za laptop

davam 6 meseci garancija za ekranot

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 24.12.2013
instalacija na windows xp,vista,7ca,8ca ,programi igri i dr

FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca 8CA I LINUX)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ZA ONIE KOI NEMAAT DVD DRIVE,SPECIJALNA EDICIJA NA WIND...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.12.2013
itno prodavam laptop

itno mi trebat pari ve molam javetese laptop e vo ispravna sostojba marka na laptop je acer

Цена:420 €

   

Објавен на: 08.12.2013
Google Nexus 7

Итно се продава таблет стар само 2 недели, има и гаранција + футрола, нема ни една гребнатинка.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 01.12.2013
ЛАПТОП АЦЕР ТРАВЕЛМАТЕ

ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА СЕМ БАТЕРИЈАТА.
ИСПРАЌАМ ПО БРЗА ПОШТА

Цена:9.300 ден.

   

Објавен на: 19.11.2013
Prodavam laptop toshiba satelite

Laptop toshiba satelite Pentium(R) Dual core T4500 2.30GHZ so ram memoru 3.00 itno

Цена:8.500 ден.

   

Објавен на: 16.10.2013
Adapteri za IBM laptopi

Novi Orginalni adapteri za IBM T23 i drugi modeli.
Zemeni od firma nikogas neotpakuvani.

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 28.09.2013
ITNOO!!!LAPTOP HP G5000 VO ODLICNA SOSTOJBA,WIDESCREEN,SO 3GIGA RAM,250GIGA HDD,WIFI,DVD REZAC,WINDOWS 8

LAPTOP HP G5000 VO ODLICNA SOSTOJBA,SO 3GIGA RAM,250GIGA HDD,WIFI,DVD REZAC,WINDOWS 8,WIDESCREEN,16 INCA
SO NEGO IMAM I ORIGINAL POLNAC KAKO I BATERIJA KOJA DRZI 1CAS
CENA 6500d posledna bez zame...

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 22.09.2013
10 INCH ANDROID LAP-TOP --NOVOOOO

10 INCH ANDROID LAP-TOP
1GHZ PROCESOR
512MB RAM.
DOSTAVA PREKU BRZA POSTA

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 16.09.2013
BATERII ZA SITE MODELI NA LAP TOP-----------------CENI EKSTA

MODELI NA BATERII ZA LAP TOP:
Acer Laptop Batteries
Apple Laptop Batteries
Asus Laptop Batteries

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 16.09.2013
instaliranje na windows xp,vista,7ca,8ca,linux,programi po naracka i dr

CISTENJE OD SITE VIDOVI VIRUSI I MALVERI TROJANCI I TNFORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca 8CA I LINUX)SO CD ,DVD ILI PREKU USB Z...

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.09.2013
Лалтоп Lenovo G530


Orce Trajkov's photo.
- Монитор:15.4
- Процесор Intel® Core™2 Duo Processor T5750

Цена:8.500 ден.

   

Објавен на: 15.08.2013
PRODAVAM TABLET

Tabletot e nov 2/3 pati koristen.
http://www.cobyusa.com/?p=prod&prod_num_id=10597&pcat_id=3001

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 16.07.2013
format,instaliranje na windows,XP,VISTA,7CA,8CA, DRUGI PROGRAMI I DR

CISTENJE OD SITE VIDOVI VIRUSI I MALVERI TROJANCI I TNFORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca 8CA I LINUX)SO CD ,DVD ILI PREKU USB Z...

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.07.2013
ЛАПТОП TOSHIBA SATELLITE L850-13P БИСЕРНО-БЕЛА БОЈА - НОВ

Лаптопот е нов и не е користен. Има Windows 7 Ultimate + драјвери, Avira Antivirus, Skype, Office. Си стои спакуван во својата кутија.

Купен е по цена од 34.499 ден. (560 евра), цената за нов во...

Цена:410 €

   

Објавен на: 22.06.2013
TABLET PC LDK MID-A27B 10.1

Tablet PC LDK MID-A27B 1.5GHz 8gb so 3d Acelerator , so uste 6 meseci garancija kupen od anhoch supe socuvan neupotreban , podarok , ne mie e potreben zato go davam - za zamena druga cean ke se dog...

Цена:6.800 ден.

   

Објавен на: 15.06.2013
INSTALIRANJE na XP,VISTA,7CA,8CA, I DR

FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ZA ONIE KOI NEMAAT DVD DRIVE,SPECIJALNA EDICIJA NA WINDOWS 7 32 i 6...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.05.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка