Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ЛАПТОП TOSHIBA SATELLITE L850-13P БИСЕРНО-БЕЛА БОЈА - НОВ

Лаптопот е нов и не е користен. Има Windows 7 Ultimate + драјвери, Avira Antivirus, Skype, Office. Си стои спакуван во својата кутија.

Купен е по цена од 34.499 ден. (560 евра), цената за нов во...

Цена:410 €

   

Објавен на: 22.06.2013
TABLET PC LDK MID-A27B 10.1

Tablet PC LDK MID-A27B 1.5GHz 8gb so 3d Acelerator , so uste 6 meseci garancija kupen od anhoch supe socuvan neupotreban , podarok , ne mie e potreben zato go davam - za zamena druga cean ke se dog...

Цена:6.800 ден.

   

Објавен на: 15.06.2013
INSTALIRANJE na XP,VISTA,7CA,8CA, I DR

FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ZA ONIE KOI NEMAAT DVD DRIVE,SPECIJALNA EDICIJA NA WINDOWS 7 32 i 6...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.05.2013
Laptop ASUS K53SD

Продавам лаптоп ASUS K53SD

15.6" 16:9 HD (1366x768) LED Backlight
Intel® Core™ i3 2350M Processor

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.05.2013
Apple ipad 3 4G+Wifi 64gb

Apple ipad 3 4G+Wifi 64gb
Apple ipad 3 4G+Wifi 32gb
Apple ipad 3 4G+Wifi 16gb

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 26.04.2013
se prodava fujitsu siemens amilo xi 2528

laptopot e 17" ima intel core2duo t8100 2.1gz ; 2gb ram ; ati radeon grafika ; bluetout ; daljinsko ; i e vo top sostojba.HITNOOOO

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.04.2013
se prodava laptop acer 5742 i 5,4gb ram,500 hdd

se prodava laptop acer 5742 i 5,4gb ram,500 hdd nov

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 17.04.2013
prodavam lap top emsines dekstop pc pleystation i ostanato delovi ,pod hitno dve kucista penitum 4 cena 3500 den

prodavam lap top acer emasines 4 g ram dual cor prosecor 250 gg hard disk dekstop pc pleystation 2 i ostanato delovi ram dd1 od 256 do 1g ddr2 ram 1g i 2 g graficki ,mrezni zvucni
(prodavam i ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2013
ORIGINAL POLNAC ZA APPLE MACBOOK 15,17 INCH

ORIGINAL POLNAC ZA APPLE MACBOOK 15,17 INCH. Input voltage: 100-240V , 50-60Hz. Output voltage:
18.5V, 4.6A 85W. Size of connector: 5 pins. RABOTIME I NA GOLEMO . CENI EKSTRA. DOSTAVA NIZ CELA
MA...

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.03.2013
Futrola KOZNA ZA Tablet iPad 3 -----ROTACIONA 360 STEPENI

Futrola KOZNA ZA Tablet iPad 3
ROTACIONA 360 STEPENI.
MATERIJAL:KOZA
MNOGU PRAKTICNA.

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 29.03.2013
GALANTERIJA ZA IPAD 1 , 2 , 3

GALANTERIJA ZA IPAD 1,2,3
FUTROLI
EKRANI
TACOVI

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.03.2013
Prodavam Hp laptop

Prodavam Hp laptop 2GB Ram, 1.87 Mhz, 240 HDD, dobro socuvan 072/610-714

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.03.2013
HP Envy 17 3D 17t-3200 2.90-3.80GHz i7-3920XM 16GB 256GB SSD + 1TB Blu-Ray..1500euro

LINK TECHNOLOGY LIMITED is a Pioneer Apple and HP dealer and our product comes with 2 years international warranty at affordable price.

---------- LINK TECHNOLOGY LIMITED ® -----------

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 09.03.2013
SE PRODAVA MINI LAP TOP ASUS

SE PRODAVA MINI LAP TOP ASUS OD GERMANIJA MALKU KORISTEN VO ISPRAVNA SOSTOJBA

Цена:120 €

   

Објавен на: 21.02.2013
WINDOWS XP,VISTA,7CA ,8CA 32 I 64 BITNI PROGRAMI ZA KOLI I DR

FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ZA ONIE KOI NEMAAT DVD DRIVE,SPECIJALNA EDICIJA NA WINDOWS 7 32 i 6...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.02.2013
.INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS XP,VISTA,7CA ,8CA 32 I 64 BITNI

NAJNOVO WINDOWS NA MAC DUAL BOOT INSTALIRANJEFORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ZA ONIE KOI NEMAAT DVD...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.02.2013
FORMAT,DELOVI,SERVIS NA KOMPJUTERI I MREZI

ВАШИОТ ЛИЧЕН КОМПЈУТЕРСКИ КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР
ПРИЛАГОДЕН НА ВАШИТЕ ЖЕЛБИ И ПОТРЕБИ !!!


Цена:По договор

   

Објавен на: 11.02.2013
lap top

hp compaq presario 56
baterijata e neispravna

Цена:9.500 ден.

   

Објавен на: 05.02.2013
Apple MacBook Pro - Core i7 2.9 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 13.3 ... $800usd

Apple MacBook Pro - Core i7 2.8 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 13.3 ...$900usd

Apple MacBook Pro - Core i7 2.9 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 13.3 ...$800usd

Цена:600 €

   

Објавен на: 04.02.2013
Продавам лаптоп HP ProBook 4530s

Computer:
Computer Type ACPI x64-based PC (Mobile)

Motherboard:

Цена:19.000 ден.

   

Објавен на: 04.12.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка