WTS: iPhone 6, 6 Plus / Galaxy S6 & S6 Edge / Xperia Z4 /BB Passport , PS4|HTC One M9

ЦЕНА: 300 €

WTS: iPhone 6, 6 Plus / Galaxy S6 & S6 Edge / Xperia Z4 /BB Passport , PS4|HTC One M9Brand New Unlocked Original Apple iphone 6 16gb, 64gb and 128GB , White , Black, Silver and Gold

Whatsapp CHAT or Call : 00254773036008

Brand New Apple iPhone 6 128GB
Brand New Apple iPhone 6 64GB
Brand New Apple iPhone 6 16GB

Brand New Apple iPhone 6 Plus 128GB
Brand New Apple iPhone 6 Plus 64GB
Brand New Apple iPhone 6 Plus 16GB

Brand New Apple iPhone 5S 64GB
Brand New Apple iPhone 5S 32GB
Brand New Apple iPhone 5S 16GB

Samsung Galaxy S6 & S6 Edge
Samsung Galaxy Note 4 & Edge
Samsung Galaxy Note 3 + Gear
Samsung Galaxy S5

Sony Xperia Z4
Htc One M9
Canon EOS 5D Mark III
Sony Playstation 4 500GB
Microsoft Xbox One 500GB Console

Blackberry Passport
Blackberry porsche Design P9981 (Gold,Silver & Black )
Blackberry TK Victory
Blackberry Blade Design

Place Your Order Now!!!

Kindly contact us for ANY kind other Mobile phones / Electronics

Skype :seling.source
Whatsapp /call: +254773036008
Email.: selingsource@gmail.com
Message / Text : +17086288880Град:
Delaware
Телефон:
+254773036008
Објавен на:
29.04.2015

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Дојран

Контакт

Име:
seling Source selings
Град:
Delaware
Телефон:
+254773036008
Објавен на:
29.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка