Продавам Inspiron 5537 i7 4500U 8GB

ЦЕНА: 300 €

Продавам Inspiron 5537 i7 4500U 8GB


Продавам користен Inspiron 5537 i7 4500U 8GB. Во одлична состојба е (сеуште го користам за работа).

System information:
-- Dell Inspiron 15R - 5537 Windows 10
-- 1 TB SATA Hard Drive (5400 RPM)
-- 65 WHr, 6-Cell Battery
-- Processor: Intel Core 4th Generation i7-4500U Processor (4M Cache, up to 3.0 GHz, UMA)
-- Intel HD Graphics
-- RAM: 8GB Dual Channel DDR3L at 1600MHz
-- 65W AC Adapter
-- 125V Power Cord
-- 15.6 Inch HDF (1366 x 768) with WLED Display
-- 1.0 MP HD Camera with MIC
-- Dell Chiclet Keyboard with Multi-touch Touchpad
-- Intel Dual Band Wireless-N 7260 2x2 BGN + Bluetooth 4.0
-- LCD Back Cover - Moon Silver
-- 8X DVD+/-RW Tray Load DriveГрад:
Скопје
Телефон:
071693739
Објавен на:
28.07.2019

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Јаким Десковски
Град:
Скопје
Телефон:
071693739
Објавен на:
28.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка