Apple macbook pro

ЦЕНА: 800 €

Apple macbook pro


Apple MacBook Pro 2018 Touch Bar Space grey
2.6GHz Intel Core i7 Quad Core 512GB SSD 16GB 2400MHz RAM.
whatsapp +18146826006Име:
Град:
macedonia
Телефон:
+18146826006
Објавен на:
20.03.2020

ЦЕНА: 800 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
robert willy
Град:
macedonia
Телефон:
+18146826006
Објавен на:
20.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка