НОВ Apple MacBook Pro 16" (1TB SSD, Intel Core i9 9-та генерација, 2,30 GHz, 16 GB)

ЦЕНА: 850 €

НОВ Apple MacBook Pro 16" (1TB SSD, Intel Core i9 9-та генерација, 2,30 GHz, 16 GB)


СОСТОЈНО НОВО!

ЗАТВРШЕНА КУТИЈА!

БЕСПЛАТНА ПРИОРИТЕТНА ИСПОРАКА!

Apple MacBook Pro - Space Grey
8-јадрен процесор Intel Core i9 од 9-та генерација од 2,3 GHz
Турбо засилување до 4,8 GHz
AMD Radeon Pro 5500M со 4GB GDDR6 меморија
16 GB DDR4 меморија од 2666 MHz
1 TB SSD складирање
16-инчен Retina екран со вистински тон
Магична тастатура
Лента на допир и ID на допир
Четири порти Thunderbolt 3

Било какви прашања слободно прашајте.
заинтересираниот купувач треба да контактира на Whatsapp: +1 (430) 895-7715Име:
Град:
Bitola
Телефон:
075276499
Објавен на:
05.01.2022

ЦЕНА: 850 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mark Vincent
Град:
Bitola
Телефон:
075276499
Објавен на:
05.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка