Се продава лап-топ Asus 15.6 inch, dual-core 2GHz, 2GB RAM

ЦЕНА: 5500 мкд

Се продава лап-топ Asus 15.6 inch, dual-core 2GHz, 2GB RAM


Користен само за домашна употреба со мали знаци на користење, батеријата не држи, се останато функционира безпрекорно (hardware, software).
Screen magnitude 15.6 inches
Resolution HD (1366 x 768)
Motherboard Chipset Mobile Intel HM65 Express Chipset
CPU type Intel Pentium B940
Machine speed 2.00GHz
Memory capacity-Memory Type 2GB DDR3
HDD capacity 500GB
Optical drive type DVD ± R/RW
Video Chipset Intel GMA HD
LAN 10/100/1000 Mbps
WIFI IEEE 802.11b / g / n
Mouse TouchPad
HDMI, VGA out, 3 x USB 2.0 port, LAN,
SD card reader, Camera, Microphone, Headphone, Bluetooth.
тел. 077409464 077409464 077409464Град:
Prilep
Телефон:
075123456
Објавен на:
26.10.2019

ЦЕНА: 5500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Огласувач
Град:
Prilep
Телефон:
075123456
Објавен на:
26.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка