Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam originalni farovi za Ford Fusion

Prodavam par originalni HELLA farovi za Ford Fusion 2006 - 2012 polovni.

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2020
Audi, Passat b5, b5+ Delovi

Passat b5, b5+

-Turbina

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 30.09.2019
ПРОДАВАМ ЛАГЕР SKF И ЦИЛИНДАР ЗА КОЧНИЦА ЗА FIAT PUNTO 55S 97 год.

ЛАГЕРОТ И ЦИЛИНДАРОТ СЕ НОВИ, НЕУПОТРЕБУВАНИ. ЈА ПРОДАДОВ КОЛАТА И НОВИОТ ГАЗДА САКАШЕ ДА СТАВИ ПОЛОВНИ ДЕЛОВИ. ТАКА МИ ОСТАНАА ДЕЛОВИТЕ. ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2020
klucar kodirani klucevi

vrsam kodiranje na site vrsti kodirani klucevi so dalecinsko i bez dalecinsko otvaranje vozila blindor vrati itd....

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2019
SKF лагер за задно тркало за ФИАТ ПУНТО 1

Лагерот е нов, неотпакуван, купен е по грешка и затоа не е вграден.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2018
KANISTER METALEN ZA GORIVO 20 LITRI

ALUMINIUMSKI KANISTER ZA GORIVO 20 LITRI, SO OSIGURUVAC NA ZATVORACOT. SAMO EDNAS-DVAPATI E STAVENO BENZIN. KAKO NOV.

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.04.2018
Бомбина за матиз

Продавам бомбина за матиз 2006 и гратис нови кабли за свеќици.

Цена:4.000 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 23.12.2017
servo pumpa so kaisnica

Se prodava \"servo pumpa so kaisnica\" za Land Rover Freelander! Cena i dogovor vo inbox!

Цена:4.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 23.11.2017
Novi setovi od MECARM, LUK, SACHS, VALEO

-Prodazba na novi setovi od markite MECARM, VALEO, LUK i SACHS po MAGACINSKI CENI!!!
-Masinska Reparacija na lameli za site vozila so novi a-testirani oblogi so sto lamelite se isto kako novi so n...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.08.2017
Novi Diskovi, disk plocki, gurtni i dobosi

-ПРОМОЦИЈА, во Френтекс можете да најдете нови дискови, плочки, добоши и гуртни ПО МАГАЦИНСКИ ЦЕНИ од марките TOMEX, FREMAX, BREMSI, TEXTAR и други
-Имаме нови-Grantex-плочки и гуртни за скоро сит...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.08.2017
DELOVI ZA DAEWOO,KIA,HYUNDAI,CHEVROLET,TOYOTA,MAZDA,NISSAN I DR.

Prodavam,FILTRI za maslo,vozduh,gorivo,polen,PLOCKI,gurtni,DISKOVI,sponi,RAMENJA,vilushki,chauri,SET-LAMELI so POTISNI,lageri,REBRASTI kaishi so ZATEGACHI,sajli za RACNA,kumplug,VODNI pumpi,benzisk...

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2017
Prodavam turbina

Prodavam reparirana turbina za reno scenik 1.9 dci

Цена:170 €

Скопје
 

Објавен на: 08.05.2017
Delovi za FIAT,FORD,OPEL,SEAT,GOLF,YUGO,LADA,CITROEN,PEZO.RENO

Prodavame-: samo NOVI DELOVI-,PLOCKI,GURTNI,DISKOVI,LAGERI,ZGLOBOVI,SPONI,JABUCHICI,STABILIZATORI,CHAURI,VILUSHKI,AMORTIZERI,FILTRI,SET-LAMELI SO POTISNI,SETOVI-REBRASTI KAISHI SO ZATEZACHI,KAISHI,...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2017
Evro kuka

Evro kuka za golf3, 4,5,6, opel corsa b, c, astra h, mercedes. C, E, parner, berlingo, pikaso, reno csenik, fiat doblo, i mnogu drugi, moze i da izrabotime kuka za skoro sekoe vozilo so montaz...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2017
MASKA ZA VO PREDEN BRANIK ZA VW UP

MASKA ZA VO PREDEN BRANIK ZA VW UP (DELOT NA KOJ SE NAOGAAT HALOGENKITE)

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2017
4 ZIMSKI GUMI TIGAR

Prodavam 4 zimski gumi marka TIGAR, dimenzii 175x65x14.
CENA POVOLNA

KONTAKT:

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2016
Bandazi

Se prodavaat 4 celicni bandazi ,koristeni dve sezoni za peugeot 307,15-ki ,razmak 4*108 . 071200146 070614615

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.11.2016
Ракета за Renault Megane 2

Ракета за Renault Megane 2 (половна - исправна)
Spare part: Steering Column Switch
Manufacturer number (Renault code): 8200216462
Valeo number / code: 251640

Цена:70 €

Скопје
 

Објавен на: 03.10.2016
ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ АВТОДЕЛОВИ ЗА ПОСТАРИ МОДЕЛИ НА ПАТНИЧКИ И КОМЕРЦИЈАЛНИ ВОЗИЛА

„Меркатор-Тргоавто“ врши голема распродажба на оригинални резервни делови за постари модели на патнички и комерцијални возила од најпознатите светски брендови (Brembo, MANN+Hummel, Itab...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.09.2016
prodavam GPS ured GARMIN 1490

navigaciski ured so "LIFETIME MAPS & TRAFFIC" (dozivoten "update" na original GARMIN mapi za cela Evropa vklucuvajki ja i Makedonija, momentalno najnova mapa 2016.10), ekran...

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.08.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка