Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
BRANIK ZA VW AMAROK

BRANIK ZA VW AMAROK

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2016
DIFUZER - CELNA PLASTIKA ( DRZAC ZA HLADNJAK ) ZA VW PASSAT B7 3AA

DIFUZER - CELNA PLASTIKA ( DRZAC ZA HLADNJAK ) ZA VW PASSAT B7 3AA

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2016
povolni delovi za skania 113

kontakt 072 249672 078301699

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2016
Krovni nosaci

Prodavam krovni nosaci za punto 2 so dve vrati koristeni dve leta

Цена:2.999 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2016
Pezo 307 -pandazi

Se prodavaat 5 ratkapni-15 orginal za pezo 307.
16 strafovi original za bandazi za pezo 307.
Kontakt 071200146

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.03.2016
Rezervni delovi za Daewoo, Chevrolet i Opel

Rezervni delovi za:
DAEWOO:Tico, Racer, Nexia, Espero, Matiz, Spark, Lanos, Nubira, Leganza, Tacuma, Kalos, Aveo, Damas, Lublin ...
OPEL:Corsa, Astra G, Astra H, Astra J, Vectra A, Vectra B, Vect...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 16.01.2016
Пумпа за бензин за Даеву: Есперо, Нексија, Матиз, Спарк

NOVA pumpa za benzin za Daewoo Espero/Nexia -> 3.800,00 den.
NOVA pumpa za benzin za Daewoo Matiz 1i2-> 4.900,00 den.
NOVA pumpa za benzin za Chevrolet Spark -> 9.900,00 den.

Цена:3.800 ден.

   

Објавен на: 03.01.2016
ПОЛОВНИ ДЕЛОВИ ОД ЈУГО 55

ПРОДАВАМ ДЕЛОВИ ОД ЈУГО 55 ИЛИ ЈУГО 55 ЗА ДЕЛОВИ

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.12.2015
prodavam

motor za mondeo 2

Цена:330 €

Скопје
 

Објавен на: 17.11.2015
REPARIRAME SERVO LETVI NA SITE TIPOVI VOZILA

VRSIME POPRAVKA NA SITE TIPOVI NA SREVO LETVI I PUMPI SO EDNOGODISNA GARANCIJA

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 26.10.2015
KTS 570 BOSCH-апарат за дијагностика на моторни возила

Се продава малку користен KTS 570 ( BOSCH) апарат за дијагностика на моторни возила посебно или комплет со кабли за приклучок за сите моторни возила.Може да се купи со или без лаптоп.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.10.2015
Кровен багажник

Продавам кровен багажник МЕНАБО 400 лит. Купен пред 15 дена, користен 7 дена. нов

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 14.09.2015
Programi za Caterpillar,JCB,Komatsu,Mercedes,Liebherr,O&K,Iveco,Terex,Scania,Volvo,Man,Daf KAMIONI,AVTOBUSI I GRADEZNI MASINI !

Originalni programi za servis i odrzuvanje za site vidovi kombinja,kamioni,avtobusi,gradezni masini od dolunavedenite marki od remont na motor,servis na menuvac,elektrika,elektronika,semi,hidraulik...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Za AVTOSERVISI Autodata,Tecdoc,BMW,Mercedes,Pezo,Citroen,Elsa,Bosh Esitronic,Opel,Ford i dr.

4 PROGRAMI - EKSTRA CENA ZA SAMO **1000** den.
.
1.Autodata 2012 - 3.39.9 Hrvatski/Srpski jazik 1DVD NAJNOVATA VERZIJA
2.Workshop 2013 - 2DVD NAJNOVATA VERZIJA - BIZNIS EDICIJA samo kaj nas ja n...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
ELSA 2014 za Avtoservisi Wolksvagen,Seat,Skoda,Audi FULL SRPSKI JAZIK !

Proramata ELSA e nameneta za avtomehanicari,avtoelektricari,avtoelektronicari i avtolimari.
Najdobriot program koj sodrzi bukvalno se od A do S i se koristi vo site ovlasteni servisi vo Evropa za
...

Цена:900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Za AVTOSERVISI najnoviot Mercedes program 2015 Koli,Kamioni i Avtobusi PROCITAJ !

Program MERCEDES EWA NET WIS najnovata verzija za 2015g. e namenet za site servisi koji rabotat na otklonuvanje kvarovi,defekti i servisiranje vozila od gamata na Mercedes (avtomobili, kamioni i av...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Za avtoservisi Najnoviot TECDOC 2015 katalog za avtodelovi na srpski jazik

TEC DOC Najgolem i najpoznat Germanski katalog vo ful verzija so dozivotna licenca na Srpski jazik za site vidovi na leki koli,kamioni,avtobusi i motori.Najnovata verzija za 2014g. od Minhen.Olesne...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Za Avtoservisi Mitchel On Demand ALL DATA - EKSTRA CENA

Najdobriot i najkompletniot profesionalen program za servis za site marki leki koli,dzipovi i kombinja MITCHEL ON DEMAND vo ful verzija so AKTIVIRAN ESTIMATOR dozivotna licenca najdobrata OFFLINE e...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Delphi najnoviot originalen program 2014 za tester za koli i kamioni

Delphi 2014.2.3 najnoviot program/verzija so dozivotna licenca za rabota, samo kaj nas so NAJNOVIOT FIRMWARE,AKTIVIRANA LICENCA DIESEL MAX i TURBOCHARGER 100% funkcionalen za site Avtoservisi koi p...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Akumulatori i Ulje

Akumulatori site amperazi i Ulje za site motorni vozila i kamioni so garancija i najjakite marki:
Varta
Perion
Platin

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка