SKF лагер за задно тркало за ФИАТ ПУНТО 1

ЦЕНА: 2000 мкд

SKF лагер за задно тркало за ФИАТ ПУНТО 1


Лагерот е нов, неотпакуван, купен е по грешка и затоа не е вграден.Град:
Скопје
Телефон:
072241759
Објавен на:
30.04.2018

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Никола Петрески
Град:
Скопје
Телефон:
072241759
Објавен на:
30.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка