Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
DELOVI ZA RENAULT,PEUGEOT,CITROEN

NOVI DELOVI,,kako plocki,gurtni,diskovi,AMORTIZERI,sponi,ramenja,viluski,chauri,zglobovi,LAGERI,poluosovini,VODNI PUMPI,benz i dizel pumpi,LETVI,lageri,dihtunzi,SETOVI LAMELI,SETOVI REBRASTI SO ZAT...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 20.04.2017
Se prodava AKUMULATOR ! 100ah

akomulatorot e recisi nov,skoro nekoristen.
vo odlicna sostojba,testiran

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.04.2017
RENO 4 TL SPECIJAL;

KARIKI ,KLIPOVI HILZNI YUGOSLOVENSKI ZA RENO 4 TL SPECIJAL NOVI VO KUTIJA

Цена:100 €

   

Објавен на: 09.03.2017
Kupuvam prsten za ABS od poloven ili rasipan zglob za Hyundai accent

Kupuvam prsten od zglob za ABS za Hyundai accent 1999god,moze zglobot da e rasipan no moze i samo prstenot za ABS

Цена:1 €

   

Објавен на: 01.03.2017
Opel Insignia 2.0 CDTI motor

Se prodava nov motor za Opel Insignia 2.0 CDTI. Motor sa test vozenje 1.000km. Garancija za kvalitet. Sostojba se gleda vo sliki. Informaci za kontakt 00 381 69 281 42 31 Viber, WhatsApp.

&Scaro...

Цена:1 €

   

Објавен на: 22.02.2017
Evro kuka

Evro kuka za golf3, 4,5,6, opel corsa b, c, astra h, mercedes. C, E, parner, berlingo, pikaso, reno csenik, fiat doblo, i mnogu drugi, moze i da izrabotime kuka za skoro sekoe vozilo so montaz...

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 21.02.2017
Prodavam halogeni sijalici ,anteni za vozila

Prodavam anteni za vozila i halogeni sijalici h7-6000k(bela svetlina).. Anteni-700den.
H7-6000k-500den.par
Prakam i po kargo...

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 13.02.2017
Ratkapni za VW 15 “

Prodavam ratkapni za VW 15“ 4br+1 gratis,original germanski.
Kire,071 351 981

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 10.02.2017
Benzinska pumpa za fiat punto 2 1.2 8v 2001 god

Prodavam benzinska pumpa za Fiat Punto 2001 godina 1.2 8v 100% ispravna kontakt telefon 072207755 Darko

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 29.01.2017
Авто Навлаки и Патосници

* GOLEM IZBOR NA DEZENI I BOI !!!

* Avto Navlaki po merka
Izrabotka na avto navlaki za site tipovi vozila. Navlakite se izrabotuvaat po samite stepovi na fabricnoto sediste. Golem izbor na deze...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.01.2017
Avto Patosnici GLEDRING!

SLEDETE NE:
www.samad.com.mk
www.facebook.com/navlaki

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.01.2017
Понуди заем на пари помеѓу особено за Мартиник


Понуди заем на пари помеѓу особено за Мартиник
Јас сум особено финансиски. Јас се направи заеми меѓу приватни лица за луѓето во финансиски тешкотии и можност позајмени отплата. Мојата заем терми...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 11.01.2017
delovi za FIAT MAREA

delovi za FIAT MAREA sedan

Цена:15 €

   

Објавен на: 08.01.2017
MASKA ZA VO PREDEN BRANIK ZA VW UP

MASKA ZA VO PREDEN BRANIK ZA VW UP (DELOT NA KOJ SE NAOGAAT HALOGENKITE)

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.01.2017
Купувам предни седишта за Југо

Купувам предни седишта за Југо

Контакт: 070 221 520

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.12.2016
4 ZIMSKI GUMI TIGAR

Prodavam 4 zimski gumi marka TIGAR, dimenzii 175x65x14.
CENA POVOLNA

KONTAKT:

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 07.12.2016
(Maska) za BMW 320d E90

Maska za bmw 320d E90 od 2005 do 2007..

Цена:130 €

   

Објавен на: 01.12.2016
C2

Citroen C2 2006 god.,havarisan.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.11.2016
Bandazi

Se prodavaat 4 celicni bandazi ,koristeni dve sezoni za peugeot 307,15-ki ,razmak 4*108 . 071200146 070614615

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 21.11.2016
avto delovi

prodavam motor za fiat tipo 1.9 td vo odlicna sostojba

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.11.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка