Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Za Avtoservisi Mitchel On Demand ALL DATA - EKSTRA CENA

Najdobriot i najkompletniot profesionalen program za servis za site marki leki koli,dzipovi i kombinja MITCHEL ON DEMAND vo ful verzija so AKTIVIRAN ESTIMATOR dozivotna licenca najdobrata OFFLINE e...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Delphi najnoviot originalen program 2014 za tester za koli i kamioni

Delphi 2014.2.3 najnoviot program/verzija so dozivotna licenca za rabota, samo kaj nas so NAJNOVIOT FIRMWARE,AKTIVIRANA LICENCA DIESEL MAX i TURBOCHARGER 100% funkcionalen za site Avtoservisi koi p...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
Akumulatori i Ulje

Akumulatori site amperazi i Ulje za site motorni vozila i kamioni so garancija i najjakite marki:
Varta
Perion
Platin

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
Motorno maslo na golemo i malo

TRGOVSKO PRETPRIJATIE LOKI KOMERC NA GOLEMO I MALO,MOTORNI MASLA NA GOLEMO I MALO,NADVORESNI GUMI ZA KAMIONI KOMBINJA I LEKI KOLI,FILTRI,DISKOVI-DISK PLOCKI I DRUGO..MOZE I ISPORAKA PO KARGO DO SIT...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
DELOVI / ДЕЛОВИ - Z-101 & Z-750

- ДИСКОВИ ОДЛИЧНИ - Z-101
- ФАРОВИ - Z-101
- МОТОРЧЕ од ПАРНО - Z-101
- РЕПАРИРАНА ЛЕТВА - Z-101

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
LANCI-SNEG / ЛАНЦИ-СНЕГ - ZASTAVA 640, 650, TURBOZETA

ПРОДАВАМ ЛАНЦИ ЗА СНЕГ SR-16 - ЗАСТАВА ТУРБО ЗЕТА.

КОНТАКТ: 075/ 584 501; 077/ 534 603; 078/ 956 419

Цена:85 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
DELOVI / ДЕЛОВИ - ZASTAVA TURBO ZETA / ЗАСТАВА ТУРБО ЗЕТА

• КНИГА - АВТОМЕХАНИЧАРИ - ZASTAVA TURBO ZETA
• ХИДРОУЛИЧНИ ДИЗАЛИЦИ 10-15 т. /форма ШИШЕ/
• ФИЛТЕР - ГОРИВО - FIAAM FR 4935A
• ФИЛТЕР - ГОРИВО - FRAD 40.60.18/130

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
TAHOGRAF - DAJC/FAP

PRODAVAM POLOVEN TAHOGRAF za DAJC/FAP.

КОНТАКТ: 075/ 584 501; 077/ 534 603; 078/ 956 419

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
DIGALKI / ДИГАЛКИ - ТРОКУТИ / TROKUTI

П Р О Д А В А М П О Л О В Н И:

* КЛАСИЧНИ ДИГАЛКИ - Z-101, Z-750, ЛАДА;
* ХИДРАУЛИЧНИ ДИГАЛКИ - 10-15т. - /Форма Шише/;

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
FAROVI Z-101; HALOGENKI SATURNS; STOP SVETLA...

* FAROVI - Z-101;
* HALOGENKI ZOLTI -SATURNS- /OKRUGLI 14cm/
* HALOGENKI ZOLTI /PRAVOAGOLNI 17x8cm/;
* SHTOP SVETLA -SATURNS-;

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
СПОРТ. ВОЛАН / SPORT. VOLAN

П Р О Д А В А М:

НОВ СПОРТ. ВОЛАН со ГЛАВЧИНА за Z-101, YUGO итн.

Цена:40 €

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
SIJALICI/СИЈАЛИЦИ 6V/12V/24V - HALOGENKI/ХАЛОГЕНКИ - RELEI/РЕЛЕИ . . .

ПРОДАВАМ СИЈАЛИЦИ 6V-12V-24V, ХАЛОГЕНКИ H3-55W, H4-65/60W, H4-100/90W, РЕЛЕИ 12V-24V, АВТОМАТ за ЖМИГАВЦИ 12V и ОСИГУРАЧИ /види слика/.

КОНТАКТ: 075/ 584 501; 077/ 534 603; 078/ 956 419

Цена:30 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
turbina

prodavam turbina za 1.4 polo ibiza cordoba fabia, original fabricka nova.

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 05.08.2015
hauba predna za pezo 206 HDI

Haubata e zlatna boja metalik

Цена:50 €

   

Објавен на: 03.08.2015
2015 SPECIALIZED TARMAC PRO DISC RACE

Specialized 2015 Road Bikes:

2015 SPECIALIZED S-WORKS TARMAC DI2 DISC $6,500
2015 SPECIALIZED S-WORKS TARMAC RED $5,250

Цена:3.200 ден.

   

Објавен на: 19.07.2015
ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA AUDI A3

ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA AUDI A3

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2015
REZERVOARCE ZA VODA ZA BRISACI OD TOYOTA RAV 4

REZERVOARCE ZA VODA ZA BRISACI OD TOYOTA RAV 4

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2015
BRANIK PREDEN ZA CHEVROLET AVEO

BRANIK PREDEN ZA CHEVROLET AVEO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2015
DIFUZER - DRZAC ZA PERKA ZA CITROEN XSARA PICASSO

DIFUZER - DRZAC ZA PERKA ZA CITROEN XSARA PICASSO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2015
Autodijagnostika DELPHI ds/150e 2014god.

Univerzalna autodijagnostika koja poddrzuva golem broj vozila od site proizvodite :evropski,korejski,americki...
Isto taka vo nea i vgraden i softver za dijagnosticiranje na avtobusi , kamioni od ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка