Prodavam turbina

ЦЕНА: 170 €

Prodavam turbina


Prodavam reparirana turbina za reno scenik 1.9 dciОбјавен на:
08.05.2017

ЦЕНА: 170 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
08.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam trosoben stan

Prodavam trosoben stan vo Kisela Voda (gradba na zgrada 2010 godina) vo odlichna sostojba, delumno namesten, so sopstven parking i podrum na koristenje. Odlichen raspored, vednash vseliv bez potreb...

Цена:1 EUR


Објавен на: 24.12.2019
Prodavam svinja

Cuvana vo s.Zelenikovo Skopsko ima okolu 100 do 120 kg

Цена:130 MKD


Објавен на: 01.12.2019
Prodavam velosiped MAX 24

Prodavam velosiped MAX 24

Tel 078 227 634

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 10.10.2019
Prodavam tocak Peugeot

Odlicna sostojba.

Цена:3.700 MKD


Објавен на: 23.11.2018
Prodavam stan vo Ohrid

Posebna kujna,dve terasi,dnevna so trpezarija,spalna,kupatilo i se renovirano.72m2.so lift 4 sprat.

Цена:По договор


Објавен на: 06.10.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка