Бомбина за матиз

ЦЕНА: 4000 мкд

Бомбина за матиз


Продавам бомбина за матиз 2006 и гратис нови кабли за свеќици.Град:
Демир хисар
Телефон:
077738540
Објавен на:
23.12.2017

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Демир Хисар

Контакт

Име:
Александар Јолевски
Град:
Демир хисар
Телефон:
077738540
Објавен на:
23.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка