Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
>>> RAZNI CELICNI BANDASI 15 ZA MERCEDES A,B,C,E,,,(CLASSA)

*** Prodavam Celicni Badasi 15-ski
*** za MERCEDES
*** za A (CLASSA), 50-Euro
*** za B (CLASSA), 50-Euro

Цена:2 €

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
Akumulatori UNIBAT ITALY

http://www.e-akumulatori.mk/ kupi akumulatori on line
Besplatna dostava i montaza zamena str za nov dodaten popust.

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 19.03.2015
Glava za volan mercedes 0303

Puz vo odlicna sostojba za avtobus mercedes 0303

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 15.03.2015
Седиште Benzhou YY50QT-26 Baotian BT49QT-7 Jonway Rally 50 Zhongneng ZN50QT-6 Yiben YB50QT-6 Benzhou YY125T-26 Baotian BT125T-2 Jonway Rally YY125T-5 Yiben YB125T-6 XINGYUE 150 HERK hamachi glanz seat plastic parts vespa kineska делови скутер кинески

Седиште Benzhou YY50QT-26 Baotian BT49QT-7 Jonway Rally 50 Zhongneng ZN50QT-6, Yiben YB50QT-6 Benzhou YY125T-26, Baotian BT125T-2, Jonway Rally YY125T-5, Yiben YB125T-6 XINGYUE 150, HERK GLANZ NIME...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2015
Дихтони СЕТ HONDA XL600R 1983-1987 Gasket set oem 12191-MN1-701 12251-MG2-792 12209-MA6-005 12209-MC8-005 11394-MG3-010

Дихтони СЕТ комплет за цела машина + семеринзи за вентили
HONDA XL600R 1983-1987 Gasket set oem 12191-MN1-701 12251-MG2-792 12209-MA6-005 12209-MC8-005 11394-MG3-010
Имаме на лагер, може да се ку...

Цена:3.900 ден.

Велес
 

Објавен на: 11.03.2015
motor i menjac za yugo 55 za samo 4000 den i dr delovi eftino

motor i menjac komplet za 4000 den
4 stakla 1000 den
zadna hauba so sofersajmna 1000 den
alternator 800 den

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 09.03.2015
FAR ZA CITROEN C4 OD VOZACKA STRANA

FAR ZA CITROEN C4 OD VOZACKA STRANA

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.03.2015
BRANIK PREDEN ZA PASAT

BRANIK PREDEN ZA PASAT

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.03.2015
ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA TOYOTA RAV 4

ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA TOYOTA RAV 4 Link:http://toyotaparts.bochtoyotasouth.com/oe-toyota/508190r010

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.03.2015
DELOVI ZA OPEL ASKONA 1985/1988 - EFTINO!!!

Делови за Опел Аскона од 1985/1988 год.

1) Фарови - леви - десни - 2.000 ден.
2) Штопови со фосфорна маска - 1.500 ден.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.03.2015
Se prodava vw Polo

Se prodava polo redizajn 2000 god

Цена:1.000 €

Велес
 

Објавен на: 05.03.2015
Koristen plinski ured za delovi NX GForce 2

Ured NX hrvatski Gforce 2 vo delovi, koristen 40.000 km vo ispravna sostojba se prodava vo delovi ili celosno ( Rasplinuvac, dizni, CPU-kompjuter, taster prekinuvac) bez boca. Samo edna dizna ne e ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2015
brand new Yamaha vmax SHO 250HP Outboard Motor

Suzuki 9.9HP 4-Stroke Outboard Motor....$2800 USD

Suzuki 90HP 4-Stroke Outboard Motor....$3000 USD

Цена:4.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 03.03.2015
PIAGGIO TYPHOON NTT NRG 1995 Zmigavci staklo GILERA STORM OEM 580657 292373

PIAGGIO TYPHOON NTT NRG 1995 Zmigavci staklo GILERA STORM
Имаме на лагер предни-задни, само стакла за жмигавци.
Може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од на...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2015
Drive belt Polaris Spotsman 500/600/700 all model DAYCO HP2004 Made in U.S.A Каиш преносен

Каиш преносен, Drive belt Polaris Spotsman 500/600/700 all model. DAYCO HP2004 Made in U.S.A

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашат...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2015
sportski amortizeri i spirali

Spiralite ne se seceni takvi se fabricki isto i amortizerite se pokratki od standardot gi prodavam komplet moze zamena za plinski ured

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.02.2015
PREDNI DISK PLOCKI-SET

ORIGINAL GM PREDNI DISK PLOCKI ZA DAEWOO/CHEVROLET KALOS/AVEO 1.2 i 1.4L. CENA: 1980,00 DEN
PREDNI DISK PLOCKI-SET ZA DAEWOO ESPERO,OPEL ASTRA, CALIBRA, VECTRA, OMEGA, CENA: 900,00 DEN
REZERVNI D...

Цена:900 ден.

   

Објавен на: 14.02.2015
plinski ured

prodavam plinski ured so mala boca bez atest

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
KTS 570 апарат за дијагностика на моторни возила

KTS 570 апарат за дијагностика на моторни возила покрај основниот уред се добива и следното:
Напојувач, OBD дијагностички уред, универзален прикључок, OBD Мултиплекс прикључок-3м, мерен приклучок...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.02.2015
Se prodava Delovi za Passat 99 god.Benzin

1.Allanser
2.ALtenator
3.Ladnjak
4.Ladnjak Klima

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 10.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка