Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PREDNI DISK PLOCKI-SET

ORIGINAL GM PREDNI DISK PLOCKI ZA DAEWOO/CHEVROLET KALOS/AVEO 1.2 i 1.4L. CENA: 1980,00 DEN
PREDNI DISK PLOCKI-SET ZA DAEWOO ESPERO,OPEL ASTRA, CALIBRA, VECTRA, OMEGA, CENA: 900,00 DEN
REZERVNI D...

Цена:900 ден.

   

Објавен на: 14.02.2015
plinski ured

prodavam plinski ured so mala boca bez atest

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
KTS 570 апарат за дијагностика на моторни возила

KTS 570 апарат за дијагностика на моторни возила покрај основниот уред се добива и следното:
Напојувач, OBD дијагностички уред, универзален прикључок, OBD Мултиплекс прикључок-3м, мерен приклучок...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.02.2015
Se prodava Delovi za Passat 99 god.Benzin

1.Allanser
2.ALtenator
3.Ladnjak
4.Ladnjak Klima

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 10.02.2015
Akumulatori za motori UNIBAT ITALY

Akumulatori za motori UNIBAT ITALY
od 4ah do 18 ah

Цена:775 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.02.2015
Akumulatori za site vidovi vozila

Prodazba na akumulatori za site vidovi vozila marka FAAM i UNIBAT ITALY. 24 meseci garancija. Otkup staro za novo.
Isporaka.

Цена:2.400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.02.2015
PLINSKA BOCA

PLINSKA BOCA ZA KOLA ATESTIRANA SO DOKUMENTI 55 LI RASPLINJACA TA E SO NEA ISPRAVNA E IMA DOKUMENTI ZA NEA CENA 50 EVRA
KONTAKT
070 477 315
077 923 018 MAC

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 01.02.2015
PRODAVAM DELOVI ZA ALFA 156

PRODAVAM DELOVI ZA ALFA 156 - KILOMETRAZA,OBRTOMER,ZADNI SEDISTA,ZADNA KLUPA,VOLAN KOMPLETEN ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.01.2015
ALFA ROMEO 156 DELOVI

PRODAVAM KILOMETRAZA,OBRTOMER,VOLAN MAHAGONI,SREDNA KLUPA MAHAGONI,ZADNA KLUPA SO STOP SVETLO,TAPACIRI ZA VRATA ....

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.01.2015
PRODAVAM ULJE TOTAL – 3000 DENARI

PRODAVAM ULJE RUBIA R4400 15W-40 TOTAL. EDNA KANTA OF 20L - 3000 DENARI. Multigradno mineralno maslo za site turbo i normalni dizel motori za tovarni vozila. Maslo so dobri performansi i za ekstrem...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.01.2015
Diskovi za BMW - Polo

1.se prodava diskovi predni za polo 1000

2.se prodava diskovi zadni Plocki /Gurtni za BMW 315.318.320 320.325

Цена:1.500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 15.01.2015
Брегаста осовина, camshaft MALOSSI 5911229 Aprilia Leonardo-Scarabeo 150cc

Брегаста осовина, camshaft MALOSSI 5911229 Aprilia Leonardo-Scarabeo 150cc
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motopa...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.01.2015
BRANICI ZA MERCEDES,BMW,GOLF,AUDI,CITROEN,RENAULT,PEUGEOT,TOYOTA,MAZDA,HONDA

BRANICI ZA MERCEDES,BMW,GOLF,AUDI,CITROEN,RENAULT,PEUGEOT,FIAT,ALFA ROMEO,LANCIA,TOYOTA,MAZDA,HONDA,NISAN,CHEVROLET,SEAT,VOLVO,MITSUBISHI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2015
Akumulator UNIBAT C50-N18L-A SNOWMOBILE BOMBARDIER ARCTIC CAT BEARCAT YAMAHA VENTURE POLARIS INDY акумулатор

UNIBAT Akumulator C50-N18L-A SNOWMOBILE
Brand Type Capacity Year
BOMBARDIER Quest (Opt) 650 02-05
BOMBARDIER Traxter, Quest (0pt) 500 02-05

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 02.01.2015
Avto Patosnici GLEDRING (Orginal i univerzal)

SLEDETE NE:
www.samad.com.mk
www.facebook.com/navlaki

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.12.2014
Освежувачи за автомобили Pinotti

Следете не
www.samad.com.mk
www.facebook.com/navlaki

Цена:40 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.12.2014
ramenja aluminski za pasat i audi

prodavam i repariram ramenja aluminski za pasat i audi po promotivna cena -prodazba na novi germanski ramenja -repariranje na istite na jabucica i bufer gumata cena na reparirani e 600 den za gorn...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 21.12.2014
repariranje i prodazba na site gumeno metalni buferi

repariranje i prodazba na site vidovi na gumeno metalni buferi za site vozila so garancija za kvalitetot

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2014
KADANSKI GUMI ZA TOUAREG

PRODAZBA NA KARDANSKI GUMI ZA TOUAREG PO EKSTRA CENA

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2014
viluski ramenja za alfa 155 156

prodavam i repariram viluski i ramenja za alfa
na bufer gumite i jabucicite completno gi sreduvam
ne se nosat na drugo mesto na repariranje tuu se pravat pred vasi oci

Цена:900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка