Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
BRANIK PREDEN ZA SEAT LEON

BRANIK PREDEN ZA SEAT LEON

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA VW PASAT, POLO

ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA VW PASAT, POLO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA AUDI A4 B6

ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA AUDI A4 B6

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
FAR OD SKODA YETI OD VOZACKA STRANA

FAR OD SKODA YETI OD VOZACKA STRANA

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
BRANIK ZADEN ZA AUDI A4

BRANIK ZADEN ZA AUDI A4

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
PLASTICNI POTKRILA ZA SKODA YETI

PLASTICNI POTKRILA ZA SKODA YETI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
BRANIK PREDEN I ZADEN ZA FORD FIESTA

BRANIK PREDEN I ZADEN ZA FORD FIESTA

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA VW JETTA 2011 2012 2013 MODEL

ZASTITNA PLASTIKA POD MOTOR ZA VW JETTA 2011 2012 2013 MODEL

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
REZERVOARCE ZA VODA ZA BRISACI OD TOYOTA LAND CRUISER

REZERVOARCE ZA VODA ZA BRISACI OD TOYOTA LAND CRUISER

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
MASKA RESETKA ZA TOYOTA AURIS

MASKA RESETKA ZA TOYOTA AURIS

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2015
alanser 24 v 4 kw

se prodava nov neupotreben alanser 24 v 4 kw za kamioni gradezni masini

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2015
авто делови разни

Опрема: Резервни делови

povolno prodavam a moze i trampa za potrosen materjal :
- NOV goren del od injection BOSH( za Pezo 106 a pasuva i za drugi koli , dizna, senzor ) ..vidi slika..1800mkd

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.03.2015
ZADEN BRANIK ZA DAEWOO ESPERO & NEXIA & RACER & LANOS & NUBIRA

1) ESPERO - ZADEN BRANIK, KOMPLET SO SINA, ABSORBER I PLASTIKA, CENA: 4500,00 DEN
2) NEXIA 4VR/5VR - ZADEN BRANIK, KOMPLET SO SINA ABSORBER I PLASTIKA, CENA: 3500,00 DEN
3) LANOS - ZADEN BRANIK, ...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 25.03.2015
PREDNA VRATA ZA DAEWOO TICO/RACER/NEXIA/ESPERO/LANOS

NOVI ORIGINALNI (GM) PREDNI VRATI ZA:
1) TICO - 3.500,00 DEN
2) RASER & NEXIA - 4.000,00 DEN
3) ESPERO - 4.500,00 DEN

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 25.03.2015
PREDEN BRANIK ZA DAEWOO NEXIA & LANOS, CHEVROLET KALOS & SPARK (M200)

1) NEXIA - PREDEN BRANIK, KOMPLET SO SINA, ABSORBER, PLASTIKA I MAGLENKI, CENA: 5500,00 DEN
2) NEXIA - PREDEN BRANIK, KOMPLET, CENA 3.900,00 DEN
3) KALOS (T-200, 2003-2005 - PREDEN BRANIK, KOMPLE...

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 25.03.2015
SET - KABLI ZA SVEKICI

SET-KABLI ZA SVEKICI ZA DAEWO / CHEVROLET:
1)TICO -> 600,00 DEN (800 DEN)
2)MATIZ 0.8L -> 600,00 DEN (800 DEN)
3)MATIZ/SPARK 0.8L(DIS) -> 1240,00 DEN

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 25.03.2015
sedishte za deca za vo avto.

Prodavam detsko sedishte so vrzuvanje na kaishi bezbedno malku koristeno povolno
Mob 070447796

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2015
prodavam delovi za opel calibra 2.0 8v

Se prodava alternator,elektrolnski sauh,kabli malku koristeni novi,kapa bakelitna malku koristena komplet odi so palec,bombina,filter za vozduh komplet so usisno grlo,menjac F18 i kompjuter za opel...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.03.2015
*** ORIGINALNI RATKAPNI 16-ski ZA BMW *** EXTRA CENA ***

*** Prodavam Originalni Ratkapni 16-ski
*** Za BMW
*** 4-KOMADA

Цена:25 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
*** ALUMINSKI BANDASI/BANDAZI 15-ski SO GUMI *** MOZE ZAMENA

*** Prodavam
*** 4-ALUMINSKI BANDASI 15-ski
*** MADE IN GERMANY ***
*** SO 4-GUMI

Цена:180 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка