prodavam GPS ured GARMIN 1490

ЦЕНА: 8000 мкд

prodavam GPS ured GARMIN 1490


navigaciski ured so "LIFETIME MAPS & TRAFFIC" (dozivoten "update" na original GARMIN mapi za cela Evropa vklucuvajki ja i Makedonija, momentalno najnova mapa 2016.10), ekran 5", antena za priem na sostojba vo soobrakaj,"bluetooth" konekcija so mobilen telefon za razgovor, zastitna tasna, micro SD memoriska kartickaИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 219755
Објавен на:
30.08.2016

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Branko
Град:
Skopje
Телефон:
070 219755
Објавен на:
29.09.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка