ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ АВТОДЕЛОВИ ЗА ПОСТАРИ МОДЕЛИ НА ПАТНИЧКИ И КОМЕРЦИЈАЛНИ ВОЗИЛА

ЦЕНА: По договор

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА НА ОРИГИНАЛНИ АВТОДЕЛОВИ ЗА ПОСТАРИ МОДЕЛИ НА ПАТНИЧКИ И КОМЕРЦИЈАЛНИ ВОЗИЛА


„Меркатор-Тргоавто“ врши голема распродажба на оригинални резервни делови за постари модели на патнички и комерцијални возила од најпознатите светски брендови (Brembo, MANN+Hummel, Itab, Lukas...), по екстра поволни цени.

Во нашиот асортиман, меѓу останатото, има:

- Светлосна опрема (за камиони)

- Амортизери (ALKO), диск плочки (Lucas), дискови (Brembo), јабучици, спони, филтери (воздух, масло, гориво - Mann+Hummel), пумпи за гориво, ламели, носачи за кардан, семеринзи...

-електропотрошен материјал/делови: Разводни капи, палци, сијалици, автомати (Lucas, Itab)

- Оригинални и италијански резервни делови за Застава (101, 128, Југо...)

За повеќе информации и дополнителни услуги контактирајте нѐ на телефонскиот број, преку нашиот и-мејл, или посетете нѐ на нашата локација во Т.Ц. Олимпико (сутерен).

Тел: 02 3061-836
и-мејл: merkatortrgoavto@gmail.com
Локација: Лондонска 19, Т.Ц. Олимпико (спроти студентскиот дом „Гоце Делчев“)Град:
Скопје
Телефон:
02 3061 836
Објавен на:
15.09.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Константин Богдановски
Град:
Скопје
Телефон:
02 3061 836
Објавен на:
15.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка