Ракета за Renault Megane 2

ЦЕНА: 70 €

Ракета за Renault Megane 2


Ракета за Renault Megane 2 (половна - исправна)
Spare part: Steering Column Switch
Manufacturer number (Renault code): 8200216462
Valeo number / code: 251640
Функции:
- Светло + трепппкачи
- Светло за магла – напред + назад
- Брисач со перач напред + назад (единечно и наизменично бришење)
- Кабел за Airbag (Clockspring for Airbag)
- Контрола на патувањето (Cruise control)
- Патен компјутер (On-board computer)Град:
Скопје
Телефон:
070325705
Објавен на:
03.10.2016

ЦЕНА: 70 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Горан У.
Град:
Скопје
Телефон:
070325705
Објавен на:
03.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.05.2020
Работник на машина за печатење-летер прес или флексо технологија

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за печатење .Pаботно искуство со летер прес или флексо технологија ке се смета за предност.

Работно време 8 часа од 08:00-16:00 часот.

Цена:20.000 MKD


Објавен на: 20.03.2019
Работник за Работа во Производство на Здрава Храна 

Опис на работата: Подготовка на шеќер, Подготовка на чај, Подготовка на садови за работа, Одржување хигиена во просторот при работата, Миење на садови, Дезинфекција, Одржување лична хигиена при раб...

Цена:16.300 MKD


Објавен на: 31.07.2018
Работа од дома

Потребни се работници за работа од дома. Потребно е основно познавање на работа со компјутер.
Обуката и регистрацијата се бесплатни. Регистрирајте се: http://goo.gl/waCXI6
Исплата секој 10ти во м...

Цена:По договор


Објавен на: 21.07.2015
Радио TELEKOMUNIKACIJE од 1960 година

Радио TELEKOMUNIKACIJE од 1960 година.

Цена:По договор


Објавен на: 21.01.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка