Novi setovi od MECARM, LUK, SACHS, VALEO

ЦЕНА: 1 мкд

Novi setovi od MECARM, LUK, SACHS, VALEO


-Prodazba na novi setovi od markite MECARM, VALEO, LUK i SACHS po MAGACINSKI CENI!!!
-Masinska Reparacija na lameli za site vozila so novi a-testirani oblogi so sto lamelite se isto kako novi so novi oblogi od fabrika
-Prodavnicata se naoga vo servisna zona lepenec, broj za kontakt 078 222 154 Zoran, 078 239 131 Demijan slobodno pisete ni za sto i da ve interesira i ke vi odgovorimeГрад:
Skopje
Телефон:
078222154
Објавен на:
30.08.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
zoran milosevski
Град:
Skopje
Телефон:
078222154
Објавен на:
30.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка