Novi Diskovi, disk plocki, gurtni i dobosi

ЦЕНА: 1 мкд

Novi Diskovi, disk plocki, gurtni i dobosi


-ПРОМОЦИЈА, во Френтекс можете да најдете нови дискови, плочки, добоши и гуртни ПО МАГАЦИНСКИ ЦЕНИ од марките TOMEX, FREMAX, BREMSI, TEXTAR и други
-Имаме нови-Grantex-плочки и гуртни за скоро сите постари модели на возила
-Hудиме репарација на вашите диск-плочки и гуртни со квалитетна германска гуртна и А-тестиран лепак.
-ПРАЌАМЕ ПО КАРГО
-За повеќе информации слободно јавете се на 078 222 154 Зоран или 078 239 131 (Viber) ДемијанГрад:
Skopje
Телефон:
078222154
Објавен на:
30.08.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
zoran milosevski
Град:
Skopje
Телефон:
078222154
Објавен на:
30.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка