4 ZIMSKI GUMI TIGAR

ЦЕНА: 1 мкд

4 ZIMSKI GUMI TIGAR


Prodavam 4 zimski gumi marka TIGAR, dimenzii 175x65x14.
CENA POVOLNA

KONTAKT:
077/577-630 MIJOГрад:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
07.12.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
07.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

2016 Scott Spark 730 Mountain Bike

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.395 EUR


Објавен на: 21.03.2016
2016 Scott Spark 710 Mountain Bike

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.845 EUR


Објавен на: 20.03.2016
2016 Specialized S-Works Stumpjumper FSR 650B Mountain Bike

SPECIFICATION :

FRAME
FACT 10m carbon, Trail 650b Geometry, FACT IS carbon construction, M5 alloy chainstays, SWAT Door integration, fully enclosed internal cable routing, 142mm dropouts, seale...

Цена:2.970 EUR


Објавен на: 20.03.2016
2016 Specialized S-Works Stumpjumper 29 HT World Cup MTB

SPECIFICATION :

FRAME
FACT 11m carbon, World Cup XC 29 Geometry, FACT IS construction, tapered head tube, carbon PF30 BB, internal cable routing, 142mm dropouts, PM 160 rear brake, replaceable ...

Цена:2.880 EUR


Објавен на: 20.03.2016
65 knigi za internet biznis, zarbotuvanje, menagment

65 knigi za internet biznis, zarbotuvanje, menagment

65 Najdobri elektronski knigi za internet biznis, internet marketing, menagment, brzi nacini za zarabotuvanje i zapocnuvanje biznis i se dru...

Цена:500 MKD


Објавен на: 02.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка