Evro kuka

ЦЕНА: 4000 мкд

Evro kuka


Evro kuka za golf3, 4,5,6, opel corsa b, c, astra h, mercedes. C, E, parner, berlingo, pikaso, reno csenik, fiat doblo, i mnogu drugi, moze i da izrabotime kuka za skoro sekoe vozilo so montaza i povrzana elektrika i so moznost za A-Test cena po dogovor zavisnost od voziloto...Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071276020
Објавен на:
21.02.2017

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dragan Racev
Град:
Skopje
Телефон:
071276020
Објавен на:
21.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка