KANISTER METALEN ZA GORIVO 20 LITRI

ЦЕНА: 800 мкд

KANISTER METALEN ZA GORIVO 20 LITRI


ALUMINIUMSKI KANISTER ZA GORIVO 20 LITRI, SO OSIGURUVAC NA ZATVORACOT. SAMO EDNAS-DVAPATI E STAVENO BENZIN. KAKO NOV.Град:
SKOPJE
Телефон:
075 385 560
Објавен на:
11.04.2018

ЦЕНА: 800 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
VLADO GRNARSKI
Град:
SKOPJE
Телефон:
075 385 560
Објавен на:
11.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка