GIVI XS307 TANKLOCK - ГИВИ торба за резервар

ЦЕНА: 6000 мкд

GIVI XS307 TANKLOCK - ГИВИ торба за резервар


Продава нова неотворена и некористена GIVI XS307 TANKLOCK торба за на резервоарот . Во комбинација со Tanklock BF_ _ прстен одговара за сите видови моторцикли.
• Отпорни на вода патенти и рефлектирачки инсерти,
• Покривка за дожд во флуоресцентен материјал,
• Внатрешен оддел за заштита од атмосферски влијанија за складирање и заштита од нечистотија,
• Дополнителна заштита од влага,
• Отстранлив држач за таблети. телефон GPS уред и кабелска порта,
• Рачка и прерамки за лесен транспорт.
• капацитете: 15 литри
• Димензии: В-180 > 210, Ш-270, Д-350.Име:
Град:
Скопје
Објавен на:
27.04.2021

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Androtimos
Град:
Скопје
Објавен на:
27.04.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка