Bosch pumpa Mercedes

ЦЕНА: 7000 мкд

Bosch pumpa Mercedes


Prodavam ispravna Bosch pumpa izvadena od Mercedes 124 250dИме:
Град:
Kumanovo
Телефон:
071315430
Објавен на:
18.06.2019

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marko
Град:
Kumanovo
Телефон:
071315430
Објавен на:
18.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка