Продавам ел.Механизам за стакло - шоферска страна, од Daewoo Matiz

ЦЕНА: 1200 мкд

Продавам ел.Механизам за стакло - шоферска страна, од Daewoo Matiz


Продавам ел.механизам за стакло од шоферска страна за Daewoo Matiz
.Цена 1200 денИме:
Град:
Skopje
Телефон:
077881501
Објавен на:
07.11.2020

ЦЕНА: 1200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar
Град:
Skopje
Телефон:
077881501
Објавен на:
07.11.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка