ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Математика и статика за Американ колеџ

Детално објаснување на задачи за колоквиум и испит

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.12.2021
Се бараат продавачи/ки за во маркет

Се бараат продавачи/ки за во маркет ,,Фреш Маркети,, предност со работно искуство.Контакт 078 479 131 Ненад

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.10.2021
Se Prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby masina, so validna garancija. Vo odlicna sostojba e, so kompletna oprema za hem. cistenje.

Kontakt
078/899-232

Цена:1.000 €

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2021
Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen Win10 Pro

Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen, Intel i7-6500U AMD Radeon R5 M335 4GB, 8GB RAM, 128GB SSD+1TB HDD, Win 10 Pro (Licensiran), Webcam

Telefon: 070 350 007

Цена:30.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.04.2021
Se prodava

Umetnicka slika
avtor Sveto Manev
suv pastel
72*55

Цена:500 €

Битола
 

Објавен на: 17.03.2021
Лосион против опаѓање на косата

Лимес производ кој помага против опаѓање на косата

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.01.2021
Izrabotka na inox (prohrom)ogradi

Izrabotuvame ogradi,delovi za kujni i dnevni vnatresni i nadvoresni skali,balkoni vo site dimenzii..izrabotkata e 100%profesionalna i za nasiot kvalitet davame garancija

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2021
Se Prodava Inventar

Se prodava inventar za restorani i kafici,masi razlicni,stolici+navlaki,aparat za kafe so 3 rucki komplet puma i aparat za melenje na kafe,muzicki sistem 2 zvusnici+pojacal+mixet+mikrofon,frizideri...

Цена:3.800 ден.

Тетово
 

Објавен на: 03.01.2021
DEZINFEKCIJA (I ZA KOVID KORONA COVID-19) DEZINSEKCIJA I DERATIZACIJA 076884703 24/7

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO KVALITETNO 076884703 070819058
RABOTIME NIZ CELA MAKEDONIJA
RESENIE I EKSEPERTI SME ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO VIRUSI(PROT...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.12.2020
prodavam drveni sobni vrati

Prodavam polovni drveni sobni vrati komolet so kaseta. Vkupno 6 komada. (200x79 - 3 kom.; 200x89; 200x69; 200x85)
Cenata e po komad, za edna vrata
Zoki= 078326161

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam PVC vrati

Prodavam recisi novi PVC vrati 2 komada. Edna posiroka (80x190) i edna potesna (60x195). Cenata e po komad, za edna vrata
Zoki= 078326161

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam radijatori

Prodavam guseni radijatori 8 komada (26+17+16+15+14+10+10+8) so vkupno 116 rebra.Cenata e za edno rebro
Zoki= 078326161

Цена:80 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam parno kotel

Prodavam komplet poloven parno kotel so pecka Gorenje; pumpa; ekspanzionen sad i termoventil
Zoki= 078326161

Цена:18.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam kujna

Prodavam mala polovna kujna (kajsija boja) sostavena od goren del (120x75x30) i dolen del (120x95x60)
Zoki= 078326161

Цена:6.400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
Веб девелопер

Програмирам и веб дизајнирам со ваши темплејти истотака изработувам сајтови од нула
-онлјан продавница
-статитички сајт

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 10.11.2020
Iphone 7+

Prodavam Iphone 7+ 128gb
telefonot e odlicno socuvan
cena po dogovor

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.11.2020
помошник кувар

Дом за стари лица Феникс има потреба од помошник кувар, со или без работно искуство. заинтересираните кандидати за испратат кратка биографија на fenikspremium@yahoo.com

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2020
LABRADOR

labrador star 1 god. so dokumenti.

Цена:1 €

Кочани
 

Објавен на: 14.10.2020

Цена:13.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 14.09.2020
Mini Precizna Digitalna Zlatarska Vaga od 0.01 do 200 grama

Prodavam mini digitalna precizna vaga za merenje zlato, nakit, zlatni moneti i drugi predmeti koi baraat tocnost i preciznost.

Raboti so dve mali baterii koi gi dobivate besplatno i mozete da ja...

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.09.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка