Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
traktor Torpedo 6006td

prodavam trktor torpedo 6006TD so plug i drlaci

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 15.12.2014
авто приколка

Продавам авто приколка, самоправска, без атес, без документи од силен матријал.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.12.2014
Prodavam prikolka

PRODAVAM PRIKOLKA ZA KOLA

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.12.2014
MOTOKULTIVATOR 506 so dodatna oprema delovi МОТОКУЛТИВАТОР 506 со додатна опрема делови

Продавам Мотокултиватор 506, не многу употребуван. Прв газда, користен за лични земјоделски потреби.
Со него одат и приколица, преден тег, фреза, плуг, резервни делови.
За контакт јавете се на 0...

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 30.11.2014
TOVARNA TRAKTORSKA PRIKOLKA so kiper

Se prodava traktorska prikolka, proizvodstvo na Metalski Zavod Tito. Prikolkata ima kiper.
Cena po dogovor!
Informacii na tel.070 728-178

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 26.11.2014
vw transporter 1.9 tdi

klima ured ,godina na proizvodstvo 1997

Цена:3.300 €

Дизел
1997
200000 km
Струга
Клима
Серво волан

Објавен на: 05.11.2014
gumeni creva 40 bari

gumeni creva 40 bari
F 8 F 10 F13 F 6 F19 F 22
F 25 F32 F 38 F 42
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.10.2014
zastava omce

kamion zastava omce 1.5t, 1980g
kako i diferencijal,alanser,zamaec,2-farovi,2-zadni stopovi,2-alter,retrovizor,

Цена:2.150 €

Дизел
1980
123000 km
Струга
Чиста документација

Објавен на: 27.09.2014
traktor AGRIA

prodavam traktorce(agria-werke) vo ispravna sostojba za iformacii javetese na 076288868 PERO

Цена:По договор

Дизел
1990
Охрид
Радио касетофон
Серво волан

Објавен на: 23.09.2014
kamaz

kamaz za drva i trupci reg ekstra

Цена:7.000 €

Дизел
1993
56000 km
Виница
 

Објавен на: 08.09.2014
crevo so pistol

crevo i spojka trokraka F6 F8 / 1/4
crevoto e poliuretan pistol alumin
isporaka po kargo do vasata cel.
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.08.2014
spiralno crevo

spiralno crevo za vo kabina
so pistol aluminski 6 mm 8
so te spojka samo da montirate
isporaka po kargo

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.08.2014
Kamion Zastava

Zastava tip:50.8 D 3600, neregistriran, vo ispravna sostojba, nosivost 2800 kg, cena po dogovor

Milivoj 070 308 691

Цена:По договор

Дизел
1987
103000 km
Прилеп
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2014
pumpa za bager banana

pumpa za bager banana germanska
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.07.2014
hidraulicna pumpa za skip

hidraulicna pumpa za skip 90 litri
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2014
Rezervoar

Baram alauminski rezervoar za scania po moznost 750l

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2014
prodavam kamion hitno

Hitno prodavam kamion furgon moze i zamena

Цена:По договор

Дизел
2003
Штип
 

Објавен на: 18.06.2014
Kamion Zastava 50.8 D 3600

zastava 50.8 D 3600- 87, vo vozna sostojba, neregistriran, nosivost 2800 , cena po dogovor
Milivoj 070 308 691

Цена:По договор

Дизел
1987
Прилеп
Чиста документација

Објавен на: 11.06.2014
Reduciri adapteri vrzuvacki elementi

Reduciri adapteri vrzuvacki elementi adapteri
brzi spojki se za hidraulika i pnumatika
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.06.2014
kamion magirus

prodavam kamion magirus vo supr ispravna sostojba pali-vozi
kontakt-Vladimir 070/563-541

Цена:1 ден.

Дизел
Куманово
 

Објавен на: 06.06.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка