Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО














Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se prodavat dve 533 zamena za golf ili passat

se prodavat dve 533 so dve lamelii mnogu dobro socuvani moze da se probat vo sekoje vreme

Цена:15 €

Дизел
1976
Прилеп
ЦД плеер
 

Објавен на: 01.05.2013
se prodava tam 80 kiper

88,ne regisrtran

Цена:3.999 €

Дизел
1988
46000 km
ДВД плеер
Металик боја
Сервисна книшка

Објавен на: 28.04.2013
Prodavam Ford Fiesta Courier

Prodavam Ford Fiesta Courier, proizvedeno 1996, vo super vozna sostojba, registrirano do 23.05.2013

Цена:2.300 €

Дизел
1996
Куманово
ЦД плеер
Airbag
Чиста документација

Објавен на: 12.04.2013
prodavam avtobus

Продавам автобус SANOS регистриран, во одлична состојба, со вебасто парно, со нови седишта, ниска потрошувачка на гориво, ексклузивно поволна цена

Цена:По договор

Дизел
Прилеп
МП3 плеер
ABS
Сервисна книшка
Серво волан

Објавен на: 09.04.2013
Iveco eurocargo 75e15

proizvedno 2004 so nov motor mesten vo izum,novi dizni,spremno za bilo sto.

Цена:По договор

Дизел
2004
Скопје
ABS
Борд компјутер
Ел. стакла

Објавен на: 04.04.2013
Мотор од трактор Масеј Фергусон 35

Мотор од трактор Масеј Фергусон 35 , во исправна состојба , комплет.

Цена:По договор

Дизел
Прилеп
 

Објавен на: 15.03.2013
EURO-POLOG novi traktori vo MAKEDONIJA

Vo EURO-POLOG DOOEL s. Zelino, Tetovo za prvpat vo Makedonija, novi modeli na TURSKI Traktori, so razni jacini i od najdobrite proizveduvaci vo Trucija i toa:

BOZOK, TUMOSAN i BASKENT

Цена:1 €

Дизел
Тетово
Серво волан
Чиста документација

Објавен на: 14.03.2013
traktor fiat om 75ks

traktor fiat om 75ks moze i zamena za pomal so vasa doplata

Цена:4.500 €

   

Објавен на: 02.03.2013
Prodazba na BAGER ZA GAZENJE NA ASFALT

BAGEROT E VO ISPRAVNA SOSTOJBA PALI VOZI -GAZI

Цена:3.800 €

Дизел
 

Објавен на: 01.03.2013
mercedes 814

kompletno ispraven

Цена:8.000 €

1998
220000 km
Куманово
 

Објавен на: 07.02.2013
iveko 3510

1998 godina

Цена:7.000 ден.

1998
200000 km
Куманово
 

Објавен на: 07.02.2013
Авто делови за камиони


Автоморга СЕКПАРТС ООД - гр.Силистра. Резервни делови може да бидат доставени со курир "ЕКОНТ Експрес" до Благоевград, во рамките на 24часа.Заплащането случува со наметнат плаќање.
- П...

Цена:111 €

  Удрена/оштетена

Објавен на: 23.01.2013
MERCEDES12/13

SE PRODAVA KAMION MERCEDES 12/13 VO ODLICNA SOSTOJBA REMONTIRAN 2008 GOD SO NOV ALUMINSKI SANDUK I NOVI GUMI

Цена:4.000 €

Дизел
1985
1500000000000000000 km
Берово
Радио касетофон
 

Објавен на: 16.01.2013
PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA NASLONI ZA RACE ZA SITE VIDOVI NA AVTOBUSI

Proizvodstvo i repariranje na nasloni za race za site vidovi na avtobusi(sanos,neoplan i dr) po najprifatlivi ceni

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2013
PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA SEKAKOV VID NA BALANSERI I BALANSSTANGLI ZA SITE VIDOVI NA KAMIONI,AVTOBUSI,PRIKOLKI

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na balanseri i balansstangli za kamioni,avtobusi,prikolki so odlicen kvalitet i prifatlivi ceni za sekogo

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2013
PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA SEKAKOV VID NA SPOJKI ZA KAMIONI AVTOBUSI RAZNI MASINI

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na spojki za kamioni avtobusi razni masini vo bilo koja golemina so odlicen kvalitet i najprifatlivi ceni

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2013
Prodavam Traktor imt533

Prodavam traktor imt 533 so plugovi drljaci i masina za sadenje na tutun troredna po moznost komplet

Цена:3.500 €

Дизел
Прилеп
 

Објавен на: 26.12.2012
RATRAK

se prodava ispraven ratrak

Цена:1.000.000 ден.

Дизел
1996
1000 km
Битола
Клима
Борд компјутер

Објавен на: 21.12.2012
Prodavam Mercedes 815 Vario

Има поминато 269.000 км.Произведено 22.12.2002година.Во одлична состојба.Носивост до 4000 кг.Комбето се наоѓа во Кочани и може да се види секој ден.За подетални информации обратете се на тел број 0...

Цена:13.000 €

Кочани
 

Објавен на: 17.12.2012
fiat univerzal 445

se prodava traktor fiat univarzal 445 vo odlicna sostojba 3300e so registracija

Цена:3.300 €

Дизел
Неготино
Чиста документација

Објавен на: 09.12.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка