Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Man 19 903

Man 19 903 godina 1995 i prikolka 1995,se prodava so prikolka.070-328-662 i fiks 02/2-613-376

Цена:По договор

Дизел
1995
Скопје
 

Објавен на: 12.10.2013
iveco

dobro socuvan se gleda po slikite

Цена:По договор

Дизел
Неготино
ЦД плеер
Клима
ABS
Борд компјутер

Објавен на: 05.10.2013
Se prodava IMT 539 ferguson

Se prodava traktor ferguson 539 remontiran i celosno ispraven so sredeni dokumenti i napravena homologacija

Цена:3.650 €

Прилеп
 

Објавен на: 23.09.2013
prodavam traktor univerzal 45 ks vo odlicna sostojba mozi zamena za ferguson

prodavam traktor univerzal 45ks traktorot je registiran mozi zamena za ferguson 539 533 ako sve za pojak javetese na tel 075 736 708 opstina dolneni

Цена:3.000 €

Дизел
1978
Прилеп
Чиста документација

Објавен на: 28.08.2013
PRODAVAM AVTO PRIKOLKA so kompleten priklucok 3500 den 071 703 401

prodavam avto prikolka so dimenzii 180 cm / 110 cm,so instalacija, spirali i feder platna,mnogu stabilna vo voznja.
071 703 401

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 17.08.2013
Продавам половен мотокултиватор

Продавам половен мотокултиватор Хонда модел F-400 3,5 коњски сили, бензинец со тркала, фрези и плуг.
Мотокултиваторот е во одлична состојба и не е користен многу.

Цена:По договор

Бензин
1980
10 km
Скопје
 

Објавен на: 29.07.2013
SE BARAAT KAMIONI ZA RABOTA VO EU

KAMIONITE TREBA DA SE SO BUGARSKI TABLICI SO ILI BEZ PRIKOLKA.SE VOZI NA RELACIJA GERMANIJA-DANSKA,CENATA E 0,88 EVRA PO KILOMETAR PLUS PATARINATA VO GERMANIJA E PLATENA PO 0,155 EVRA.SE VOZAT TURI...

Цена:100 €

   

Објавен на: 09.07.2013
Motokultivator IMT-506 so priklicni masini plus prikolka

Prodavam motokultivator IMT-506 vo dobra sostojba redovno odrzuvano koristeno za sopstveni potrebi so nego doagja kompletna mehanizacija site priklucni masini kako sto se:

blug obrtac na slikat...

Цена:800 €

Бензин
Берово
 

Објавен на: 09.07.2013
prodavam BALIRKA

prodavam balirka

Цена:3.300 ден.

   

Објавен на: 03.07.2013
se prodava prikolka

prikolkata e od brako t500 i e vo odlicna sotojba zacuvana kako nova registrirana so dokumenti

Цена:270 €

Свети Николе
 

Објавен на: 17.06.2013
Се продава камион MAN 19.403

Се продава камион MAN 19.403, EURO 2

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 08.06.2013
prdavam tratorska prikolka 5 t.

prikolkata e prenameneta od kamion zmaj mnogu jaka so dupla sasija 2m.sirka 5 dolga dupli gumi 20 amortizeri racna kocnia

Цена:850 €

Куманово
 

Објавен на: 14.05.2013
Prodavam traktor Vladimirec T-40

Prodavam traktor Vladimirec T-40 '92 so predna vleca
vo ispravna sostojba moze zamena za pomal.

Цена:1.600 €

   

Објавен на: 14.05.2013
Prodavam Motokultivator Honda 400

Prodavam motokultivator Honda 400 vo odlicna sostojba so trkala plug i freza

Цена:350 €

   

Објавен на: 14.05.2013
Prodavam traktor Fend 30 ks

Prodavam traktor Fend 30 ks vo ekstra sostojba

Цена:1.800 €

   

Објавен на: 14.05.2013
НОВ,ЈАК,ЕКОНОМИЧЕН,ЕВТИН**МОТОКУЛТИВАТОР**СУПЕР ЦЕНА

МОТОКУЛТИВАТОРОТ Е СО ЈАЧИНА ОД 7 КОЈНСКИ СИЛИ СО ГУМЕНИ ТРКАЛА,ФРЕЗА ОД ОД 1 МЕТАР,ДЛАБОЧИНА НА ФРЕЗА ОД 15 САНТИМА ДО 35 САНТИМА,БРАЗДИЛНИК,ПОМОШНО ТРКАЛО,ЗАШТИТНИ КАПАЦИ ИСТ КАКО НА СЛИКАТА.МОТО...

Цена:500 €

Бензин
2010
Штип
 

Објавен на: 12.05.2013
НЕВЕРОЈАТЕН СЕЗОНСКИ ПОПУСТ НА МОТОКУЛТИВАТОРИ ВО МАКЕДОНИЈА

Објавете го огласов на Twitter Објавете го огласов на Facebook
Пријавете злоупотреба Обновете го огласот Променете го огласот Избришете го огласот
ДОКОЛКУ САКАТЕ ДА КУПИТЕ НОВ МОТОКУЛТИВАТОР...

Цена:500 €

Бензин
2010
5 km
Скопје
 

Објавен на: 12.05.2013
ZEMJODELSKA OPREMA

Опис:

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА НОВА ЗЕМЈОДЕЛСКА ОПРЕМА И ТОА НА МОТОКУЛТИВАТОРИ,ПРСКАЧКИА ЗА ОВОШТАРСТВО И ЛОЗАРСТВО НА БЕНЗИН ОД 15ЛИТРИ,МОТОРЧИЈНА ЗА НАВОДНУВАЈНЕ НА БЕНЗИН И НАФТА,КОСАЧКИ ЗА ГОЛЕМИ...

Цена:200 €

Бензин
2010
5 km
Скопје
 

Објавен на: 12.05.2013
земјоделска опрема

Вршиме продажба на косачки,водни помпи,прскачки,моторни сврдла,моторни прскачки,мотокултиватори и друга опрема по најповолни цени ви Р Македонија.СЕКОГАШ СМЕ ПРЕД КОНКУРЕНТИТЕ СО НАЈДОБРИ ЦЕНИ И УС...

Цена:100 €

   

Објавен на: 12.05.2013
motokultivatori so freza

vrsime prodazba na novi motokultivatori proizvedeni 2011 god po najeftini ceni vo R Makedonija so obezbedeni rezervni delovi.

Цена:500 €

Бензин
 

Објавен на: 12.05.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка