Se prodava Renault Trafic 1.9 Razladno kombe

ЦЕНА: 7900 €

Se prodava Renault Trafic 1.9 Razladno kombe


Renault Traffic 1.9
Razladna komora do -25
Godina na proizvodstvo: 2005
Gorivo: Nafta
Nosivost:750 kg
Kilometraza: 300.000
Registrirano do 04/2017
Redovno servisiranoГрад:
skopje
Телефон:
071382319
Објавен на:
23.11.2016

ЦЕНА: 7900 €

Карактеристики:

Гориво:
 Бензин
Година на производство:
 2005
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 300000 km
Аудио систем:
 Радио касетофон

Дополнително:

check Ел. стакла
check Чиста документација

Контакт

Име:
Boka Bistro
Град:
skopje
Телефон:
071382319
Објавен на:
23.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка