Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Magirus

prodavam magirus vo super ispravna sostojba pali vozi

Цена:1 ден.

Дизел
1 km
Куманово
Чиста документација

Објавен на: 06.06.2014
Reduciri za hidraulicni pumpi

Reduciri za hidrulicni pumpi site dimenzi i golemini

070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 03.06.2014
косачка за мотокултиватор IMT-506

Продавам косачка за мотокултиватор IMT-506.
Цена по договор.
Лице за контакт: Диме
Тел: 075/968-491

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.05.2014
Se prodava avtoprikolka za kampiranje

Se prodava avtoprikolka za kampiranje “Predom”, registrirana do 2017, cena 450 evra, tel. 075/444853

Цена:450 €

Скопје
 

Објавен на: 18.05.2014
skania 124,112

prodavam 2 kamioni 124rtop sostojba.112 ispravna .ili tel:076-433-860 lice za kontakt BIGO

Цена:По договор

Дизел
1999
1 km
Прилеп
Клима
ABS

Објавен на: 17.05.2014
Man 19.403 i poluprikolka kipper - ITNO

Вид влекач : MAN 19.403

- година производство : 1996 (добро сочуван)
- сила на мотор 294 KW

Цена:По договор

Дизел
1996
Охрид
Клима
ABS
Серво волан

Објавен на: 13.05.2014
baram rabota bez ogled na tezinata

baram rabota bez ogled na tezianta imam raboteno so bager imam b-c kategorija imam i bg pasos

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 05.05.2014
reduciri i stopni za plin

Reduciri flansi za istovarane plin stopni
kapacinja izrabotka po merka i zelba.
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.05.2014
pikamer

Pikamer za krsene asvalt beton so lombardini dizel 3ld 640 sonego ima alat za rabota
se dvizi na hidraulika vo odlicna sostojba
lice za kontakt 070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.04.2014
prodavam

pumpa za hidraulika za ferguson 533 nova.
tel 075 608 600

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2014
zastava kamion

Zastava tip:50.8 D 3600, neregistriran, vo ispravna sostojba, nosivost 2800 kg, cena po dogovor
070 308 691 Milivoj

Цена:По договор

Дизел
1987
118000 km
Прилеп
Чиста документација

Објавен на: 18.04.2014
PUMPA ZA POLIVANE

PUMPA ZA POLIVANE 900 LITRI

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 16.04.2014
ZASTAVA KAMION-87

Kamion ZASTAVA-87, tip- 50.8 D 3600, nosivost- 2800 kg, neregistriran, vo vozna sostojba.
070 308 691

Цена:По договор

Дизел
1987
189000 km
Прилеп
Радио касетофон
Чиста документација

Објавен на: 03.04.2014
FORDSON SUPER DEHTA

Prodavam traktor FORDSON SUPER DEHTA vo odlicna sostojba
Redovno servisiran na vreme (maslo filteri), ima solidni gumi
registriran....
So eden zbor traktor od domakinska kuka

Цена:2.700 €

Дизел
1986
Прилеп
Чиста документација

Објавен на: 27.03.2014
prikolka tovarna avtomobilska

Se prodava prikolka tovarna avtomobilska.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2014
PRODAVAM SPANERI / KAISI ZA PRIKOLICA

PRodavam novi kaisi -spaneri za prikolica neodpakuvani novi , evropski kvalitet.cena po dogovor

Цена:11 ден.

   

Објавен на: 03.03.2014
Prodavam Kamion TAM 80 T 50 FURGON

Prodavam Kamion TAM 80 T 50 Furgon, pogoden za prevoz na razna roba, ima moznost i za prevoz na meso.

Telefoni za kontakt:
075/901-502

Цена:По договор

Дизел
1989
Скопје
Чиста документација

Објавен на: 28.02.2014
Се продава MAN 19.403 FLLS

Се продава камион влекач, добро зачуван и одржуван. За повеќе информации стапете во контакт со сопственикот.

Цена:7.500 €

Дизел
1208000 km
Прилеп
ABS

Објавен на: 28.01.2014
kamion

prodavam zastava omce 1980g, 1.5t so B kategorija

Цена:2.200 €

Дизел
1980
136000 km
Струга
Чиста документација

Објавен на: 15.01.2014
cevka za bunar

prodavam 2 cefki za bunar fi1000 po 9.5metri dolgi mzat da se nastavuvat edna vo druga

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка