Se podaruva brako prikolka

ЦЕНА: По договор

Se podaruva brako prikolka


Се поклонува употребувана брако приколка со големи тркала. Постои можност за преправа и користење како товарна прикола. Без никакви дополнителни трошоци. Бранко 070373599Град:
Skopje
Телефон:
070373599
Објавен на:
09.06.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Branko Branko
Град:
Skopje
Телефон:
070373599
Објавен на:
09.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка