se prodava iveco stralis 2005god so bg.tabli

ЦЕНА: 6000 €

se prodava iveco stralis 2005god so bg.tabli


se prodava iveco stralis euro3 2005god.so bg tabli registriran momentalno raboti vo skandinavija dejan tel.07528025Име:
Град:
prilep
Телефон:
075437026
Објавен на:
20.01.2016

ЦЕНА: 6000 €

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 2005
Град:
 Прилеп
Поминати километри:
 10000 km

Дополнително:

check Клима
check Чиста документација

Контакт

Име:
ilina
Град:
prilep
Телефон:
075437026
Објавен на:
20.01.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка