Se prodava kamion Volvo 460 (3)

ЦЕНА: По договор

Se prodava kamion Volvo 460 (3)


Se prodava kamion Volvo 460 (3) proizveden 2006ta, vo mnogu dobra sostojba. Pominati 1 000 000km. So bg registracija, a momentalno se naoga vo Svedska.

Kontakt: 076/541-891 ili 076/202-857Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076/541-891
Објавен на:
14.06.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Trpe
Град:
Skopje
Телефон:
076/541-891
Објавен на:
14.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка